Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problemam lehet ebbol?

Figyelt kérdés

kb 2 honapja dolgozok, sok uj emberrel ismerkedtem meg, fiatalok, idosebbek. Mindenki nagyon normalisnak/kedvesnek tunik. Az elso napokban egy fiatal, picivel nalam idosebb srac, hivta fel magara a figyelmemet. Olyan szemekkel nezett ram hogy el pirultam. Par nappal kesobb munka ugyben kellett beszelnunk, akkor bemutatkozott nekem, beszeltunk par szot, kiderult hogy van kozos ismerosunk is. Akkor vettem eszre a gyurut az ujjan. akkor el dontottem hogy inkabb kerulom a tarsasagat nehogy valami rossz indulatu pletykak kezdjenek el terjengeni rolam.

Nem vagyok valami beszedes igy ha nem kell nem dumalok senkivel, o megis gyakran probal velem beszelgetni. Ma is kert egy szivesseget es ott dicsergetett masok elott, hogy milyen ugyes vagyok meg hogy szep munkat csinaltam. Majd miutan jottunk ki egy meetingrol ossze akadt a tekintetunk, gyorsan le sutottem a fejem mintha a foldet figyelnem hogy hova lepek, miutan felneztem meg mindig nezett es mosolygott, majd gyorsan el fordult mintha meg szegyelte volna magat. Es ez nem az elso alkalom.

Ma egesz nap nem tudom ki verni a fejembol...


2013. máj. 24. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy probléma lehet ebből, ha jól beleesel. De ugyan, nem lenne jó kideríteni, hogy van-e nője?
2013. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha összejöttök, és nős, és a kollégád, akkor igen, elég sok problémád lehet belőle. De ez egyenlőre nem több egy tetszésnyilvánításnál, szóval még simán elkerülhető.
2013. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha van felesege, akit allitolag szeret meg jol meg vannak akkor mi a fenenek kell bamulnia?
2013. máj. 24. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj kérlek ne kérdezz ilyen butaságokat, nyilván bejössz neki, nem tom ez miért kérdés. Az egy dolog, hogy az ember "megvan" a házastársával, de attól még nem biztos hogy lángolva szeretni. Minden esetre szerintem más pasit keress.
2013. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!