Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat a legjobb barátnőm testvére, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Amióta ismerem a barátnőmet,azóta furcsán viselkedik velem a tesója. Bulikon sokszor odajött hozzám amikor táncoltam és volt,hogy taperolt,részeg volt,szóltam neki,mert számomra kínos volt és nem szeretem az ilyet,de csak röhögött. Most viszont eldurvultak számomra a dolgok. Sokszor hívogat,üzeneteket küld.3 napja a barátnőméknél aludtam,mert úgy tudtam nem lesz otthon a tesója ezért lánybulit csaptunk.Zuhanyoztam amikor valaki benyitott,azt hittem a barátnőm(mivel a szülők nem voltak otthon)erre látom,hogy a srác az. Gyorsan magamra tekertem egy törölközőt és kiugrottam a kádból,ki akartam gyorsan menni ő meg neki nyomott a falnak és csak bámult a szemebe,aztán kiment. Én visszamentem a barátnőmhöz,aki már bedőlt az ágyba,felhívtam a szüleimet jöjjenek értem és hazamentem. Tegnap este meg amikor jöttem haza a boltból,hirtelen valaki elkapott hátulról és nyakon csókolt,aztán felröhögött,mert nem mertem mozdulni sem annyira megijedtem. Aztán csak ennyit kérdezett: "Futsz vagy maradsz?" Félek tőle,ezért amint elengedett elkezdtem futni ő nem futott,de ordibált,ilyeneket,hogy: Na mi van ennyire félsz mi? Fuss csak fuss,majd máskor elkaplak.

Az a baj,hogy ma lányos bulit csapnak náluk és most félek elmenni. Vagy ha elmegyek és csinál valamit mit csináljak?

Bocsi,hogy hosszú és kusza lett!


2013. máj. 24. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Totál szexi lehet a srác. Én örültem volna, ha van egy ilyen fickó a közelemben kamaszkoromban! :)
2013. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Mert az Úristen mikor megteremté e lányát téged más férfi magzata által akkor nem gondola rá, hogy mekkora hibát követné ő el vala. De semmi gond no probléma mondja az úristen,. gondolkozz lányom járj!
2013. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És mi volna akkor, ha megmondanád a srácnak, hogy hagyjon békén?


Na nem úgy mint aki engedélyt kér azért hogy egyáltalán létezhet, hanem határozottan?


Mert félsz tőle és nem mondod a szemébe dolgokat ő hiheti azt, hogy neked ez tetszik valahol, csak ugye a tapasztalatlanok tartózkodása...

2013. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy legalább a barátnődnek mondd, hogy állítsa le, mert már nem mersz átmenni hozzájuk. A többiek meg nehogy már a kérdezőt hibáztassák, a tapizásért már szólt, a menekülést sem vehette a srác kacérkodásnak.
2013. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez totál szexi. Perverz legjobb barátnő tesó zaklató. Ez az egyik a ritka esetek közül amikor akár nem olyan jó pasival is kikezdenék. Mondjuk nekem fura az ízlésem, de ez nagyon szexi.
2013. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezed meg a szüleidet és beszélj a barátnőddel is erről. Nehogy a végén megerőszakoljon vagy ilyesmi, ha tényleg ennyire durva a helyzet..
2013. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

te jó isten, mennyi beteg perverz állat van itt

például én >D

2013. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!