Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mond és csinál ilyeneket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mond és csinál ilyeneket egy legjobb barát? Vagy többet érezhet? Vagy ez most mi?

Figyelt kérdés
ilyeneket szokott mondani hogy pl. szeretlek,hiányzol,aranyos/gyönyörű vagy, olyan jó hallani a hangod úgy hiányzott hogy beszéljünk stb.:) Kb fél nap után hogy nem beszélünk már hiányzom neki. A többi barátjának állítólag folyamatosan rólam beszél. Van hogy úgy hív fel hogy "csak hiányzott neki hogy hallja a hangom, és azért"..:) Tudom hogy sosem merne lépni ha esetleg az van hogy érez valamit és az a baj hogy megkérdezni nem merem egyáltalán mert mi van ha én értettem valamit félre és nem is érez többet akkor a barátságunknak is annyi...Ő nekem tetszik, nagyon,de nemtudom mit érezhet és csinál e ilyeneket valaki ha csak a legjobb barátja vagyok
2013. máj. 23. 23:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és 15/L (:
2013. máj. 23. 23:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen többet érez.
2013. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szegény srác...

sajnálom..

2013. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egy barát ilyet nem csinál.Valószínűleg érez valamit irántad.
2013. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem ad elég jelet ? XD?

te nagyon buta vagy hallod-e XDD

szegény már mindent megpróbált és te nem veszed a lapot xDDD

2013. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

erre nem tudok mit mondani:D

kitéphetné a szívét neked, akkor se értenéd

2013. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mekkora vak vagy.. hát szeret téged nem látod? ezen mit lehetne félreérteni
2013. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Heteroszexuális férfi és nő között nincsen őszinte "csak" barátság. Legalább az egyik fél többet érez. Mikor értitek már ezt meg végre, fiatal naív barátaim?
2013. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8/8 van....
2013. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne buta, vagy "vak" parasztok.

Tapasztalatlan inkább, de azzal rendben van ebben a korosztályban. Másik véglet az, akik másznak a pasikra, ha akarják, ha nem. :D

Szerintem jópofa történet, nyugodtan közeledj felé, vagy adj neki teret, hogy ő közeledjen. :)

2013. máj. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!