Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és beleszerettem egyik osztálytársamba.A közeláben nagyon hülyén tudok viselkedni de ténleg..és órán folyton csak őt figyelem.Mostanában nagyon "összemelegedtek" egy lánnyak akinek van barátja. Annyira féltékeny vagyok...meg kiderült hogy a lány akivel régen járt még tetszik neki és a lánynak és ő:(! De aztmondják a többiek azt mondják nem fognak járni mert mindketten mondták hogy ez csak fellángolás. Az a lány olyan gyönyörű:( Csinos , szép az arca és olyan jo ruhái vannak...sajnos nekem nincsenek mert nincs sok pénzünk és nem szeretném ezzel terhelni anyát.Meg persze tudom hogy a belső is nagyon fontos :) De tudjátok a : külső megfog a belső megtart...azért a külső is elég fontos:( Mert senki nem ki az aki egy nem valami divatos ruhákban járó lányt választana mint egy gyönyörű csinos tornász lányt akinek a ruhái valami álom szépek és jól is állnak neki:(

2013. máj. 24. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is 14/L vagyok és szerintem ne törj meg, ne add a méltóságodat.A fiúnak kell megtennie az első lépést, minden esetben.

(Ne légy elkeseredve a szépség nem minden.Ha valaki könnyűvérű azt nem szeretik a pasik.Én még SOHA sem pasiztam, de ezt észrevettem.Szerintem hagyd!

2013. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a külsö az nagyon fontos, de szerintdem nem a divaton múlik a szépség, vagy azon hogy hány kiló alapozó van a leányzó arcán. A fiùknak annyira nem lényeg hogy mennyire divatos egy csaj( legalábbis nekem), ezzel inkább csak egymásközt versenyeznek a lányok. Nekem pl. nagyon fontos hogy egy lány legyen igényes, ami azt takarja nálam hogy lehetöleg a hét napján ne mindig ugyanabban a ruhában legyen, legyen szép ápolt haja, körme...stb. ne legyen kellemetlen lehellete, föleg ne nikotintól büzölögjön, és persze ne legyen túlsúlyos vagy gebe.

te milyen testalkattal rendelkezel?

2013. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

amugy elsövel egyetértek, 14 évesen még nem muszály pasizni.

elözö voltam

17/f

2013. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a fiu szerint csinos vagyok...:S De tökéletesiteni fogom a kulsom kihozom magambol a maximumot:)!!!
2013. máj. 24. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
na akkor hajrá! :) és soha ne érezd magad amiatt szarul csak mert nem kapsz 20 ezret minden héten!:)
2013. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm:) Nem fogom...lehet neki márkés ruhái vannak 14 évesen minigatya stb de én se vagyok ez szar:)!
2013. máj. 24. 19:36
 7/8 |Orfeusz| ***** válasza:

A fiúknak 14 évesen még nincs annyi tapasztalatuk kapcsolatok terén mint a lányoknak, mert mi nem beszélünk ilyesmiről, nem ilyen filmeket nézünk stb. Nem tudjuk igazán mit akartok éreztetni, milyen "jeleket" küldtök :D

Ha tényleg azt mondta hogy csinos vagy, próbálj meg te közeledni felé, keresd a társaságát. Ezt azért nagyjából mindenki észreveszi. Van amikor nektek kell először lépni :)

16/F

2013. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
viszont a rámenõsség taszító is lehet.
2013. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!