Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Néha olyan kedves és figyelmes velem egy srác,mintha kedvelne, máskor meg tiszta bunkó.

Miért viselkedik így?



2013. máj. 24. 18:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
A mi sulinkban is van egy olyan fiú. Van barátnője, de más lányokat is ölelget..... Evvel szerintem nincs gond... Ha meg veled szemezget akkor ne figyelj oda. Akkor gondolj arra, hogy van barátnője
2013. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy én szeretem, és ha nem is lehetünk együtt, legalább jó lenne tudni, hogy mit gondolhat ròlam...

Tudom, ti honnan tudhatnátok, hogy mit gondol valaki, akit nem is ismertek...

Tényleg csak azt szeretném, ha (főleg fiúk) leírnátok a véleményeteket, hogy ezt miért csinálhatja.

Egyébként meg semmi nem tart örökké, még a legnagyobb szerelmek sem, szòval ha van értelme, én várok, akár éveket is.

2013. máj. 27. 14:47
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyszer ùgyis szakítani fognak...
2013. máj. 27. 14:48
 14/16 anonim válasza:

Nem küzdhetsz egy fiúért, mert az nem igazi szerelem....

Amúgy meg mi van hogyha nem szakítanak?

2013. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanannyira kedvel téged mint más lányokat. Egy vagy neki a sok közül, csak az egója miatt szédítget lányokat, mikor olyan kedve van, hogy menőbbnek túnjön. Mikor bunkó, az a valóság.

Szerintem...

2013. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Már szakítottak.

Amúgy utolsó, lehet igazad van.

Ezért írtam ki a kérdést, minden eshetőséget számításba veszek.

De néha olyan...mintha tényleg kedvelne. Velem annyira máshogy bánik mint a többi lánnyal. De ez nem jelent semmit. :(

2013. jún. 8. 19:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!