Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Néha olyan kedves és figyelmes velem egy srác,mintha kedvelne, máskor meg tiszta bunkó.

Miért viselkedik így?



2013. máj. 24. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
gyerekes
2013. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De utál vagy azért megeshet, hogy kedvel egy kicsit?
2013. máj. 24. 19:02
 3/16 anonim ***** válasza:
du bist blöd.
2013. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mikor bunkó, és mikor kedves? Van ezeknek valami oka? Valami más?

Ha nincs, gyerekes.

Szerintem...

2013. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az vagy te, feltettem egy egyszerű kérdést, mivel nem vagyok fiù, honnan tudhatnám? Miért nem lehet normálisan válaszolni?


Egyébként általában kedves, meg viccelődik, amikor rossz kedvem van ,figyelmes, de néha rájön az 5 perc, csak ùgy és olyankor kicsit bunkò, nem nagyon, csak egy kicsit.

2013. máj. 24. 19:14
 6/16 anonim válasza:

Milyen amikor bunkó? (beszól, olt...)

Vagy csak olyankor nem veszed a lapot, mert rossz napod van?

2013. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha utálna nem kedveskedne.. így próbál jelezni hogy tetszel neki csak hát ahogy már írtam gyerekes.:D
2013. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem lehet normálisan válaszolni? "

Mégis mire válaszoljak neked normálisan? Abból az 1 mondatból sokat meg lehet róla állapítani mi. Na menj vissza te is könyvtárba és olvasgassál.

2013. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ha n

em értesz valamit, kérdezz, nem kell bunlózni.

Érdekes, hogy másnak ez ment...


Egyébként nem nagyon tudnám megmondani, hogy milyen, amikor bunkó, mondjuk tudja, hogy nem akarok valamit, ő meg szándékosan olyan helyzetbe hogy muszáj lenne megtennem, de én akkor sem teszem meg, ő meg elkezd célozgatni. Vagy mondjuk nevetek valamin, és rám szól, hogy ne nevessek, vagy "mit nevetsz?", meg van, hogy levegőnek néz. Bár ezek nem túl gyakoriak, általában keresi a társaságomat, néha próbál szemezni, mosolyog, minsig van valami, amiért hozzám szól, feltűnősködik. Mondjuk én elég elutasító vagyok vele, de csak mert akkora az ego-ja, mint a ház. Ráadásul van barátnője, és rajtam kívül minden lányt ölelget...


Bocsi, kicsit hosszú lett, csak igaza van a németes oltogatósnak, annyibòl, amennyi le van írva, nem lehet megmondani, hogy mi van.

Köszi a normális válaszokat, még várok.

2013. máj. 24. 22:27
 10/16 anonim válasza:
azért van mert nem tudja h tényleg szeret-e. bizonytalan
2013. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!