Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ha a barátom nem úgy szeret engem mint én öt?

Figyelt kérdés

#hiba #író #(bocsi #billentyüzet)
2013. máj. 24. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeresd úgy, ahogy ő téged.
2013. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne méregesd a szeretetet hanem add át magad az érzésnek.. feltéve hogy szereted
2013. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2013. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"szeress úgy mint egy gyermeket, hisz az vagyok" :)
2013. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák b.sszátok meg. Mindig kell valamin rágnia magát az embernek, ha nincs min akkor generál ekkora f.szságokat.
2013. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Létezik erre valami általánosított mérőeszköz/mérőszám?


Biztos hogy nem úgy szeret,vagy csak nem érzed annyira hogy szeret?

2013. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából én őt nagyon szeretem , csak ne érzem azt hogy ő ugyan úgy szeretne egem . Meg hát a pletykák is bele szólnak , mivel nagyon sokan nekem azt mondják én csak a b.szásra kellek neki de ő ezt tagadja és em birok ezen az egésszen ki igazodni.
2013. máj. 24. 19:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Agyalj még egy kicsit rajta.
2013. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hogy szeret-e annyira, mint te őt, az mindegy. A lényeg, hogy szeressen és fontos legyél neki, ezt pedig észre lehet venni a viselkedésén.


Pl. szeret, ha: csúnyán néz arra, aki megbánt vagy vissza szól neki; ha igyekszik minnél több időt szakítani rád; ha nem felejti el, hogy valamire egyszer megjegyezted, hogy tetszik, majd megveszi neked pl szülinapodra stb. A lényeg, hogy a férfiak, mégha néha nem is mondják sokszor és nem nyalnak-falnak mások előtt, igenis szépen ki tudják mutatni a szerelmüket. Csak figyelj az apróságokra, a kedvességre, figyelmességre, védelmező magatartásra.


Ha viszont állandóan kifogásokat keres, hogy most miért nem mentek el ide/oda, miért ne menj vele és a barátaival szórakozni (ez egy fontos dolog, ha komolyan gondolja, akkor sokszor elvisz téged is, amikor a haverokkal találkozik, bevon a közösségbe, hiszen neki is fontos, hogy téged is elfogadjanak...), meg se próbál úgy tenni, mint akit érdekel a problémád, inkább másra tereli a szót; sokszor csak magáról beszél, téged nem kérdez (hiszen minek, úgysem érdekli...); "De természetesen estefele egy órácskára összefuthatunk..." Szóval ha így viselkedik, akkor csak Arra kellesz. Ebben az esetben (az ő szemszögéből nézve a dolgot) nem fogja megerőltetni magát, hogy a lelkedet ápolgassa, végigunatkozzon melletted egy egész napot vagy leégesd a barátai előtt... nem ér annyit az egész, de amég hagyod, addig miért ne durrantson meg párszor... a haverok is biztos díjazni fogják. "Én lenni Casanova Istencsászár!"


Manapság sajnos egyre több az ilyen nemtörődöm, nagyzolási mániás pasi ("téged is, téged is, meg téged is megb*lak!!!"), éppúgy, mint az anorexiás lány. Köszönjük média!


Szóval vedd ezeket számításba, de ne analizáld túl a dolgot. Ha folyton ezen agyalsz, előbb utóbb paranoiás leszel és te ilyeszted el őt a hisztissé/nyafogóssá váló viselkedéseddel.

2013. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
:D iLYeszt... bocs, "j"... Ja és persze ha ő az Isten típus, akkor jobb, ha szélnek ereszted, mielőtt igába hajt...
2013. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!