Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor mar nem szeret a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mar nem szeret a baratom? 3 ora alatt, csak egy puszit tudott adni?

Figyelt kérdés
Szoval a baratom buszsofor, minden nap reggel fel 6tol csinal egy turat egeszen 9 oraig, majd onnan jon vissza 3 orakkor es kb 6ra er haza. Lenyegeben egyetemistakat szallit, egyszer mentem fele en is vissza az egyetemre. a 3 oras ut alatt csak egyetlen 1 puszit kaptam tole, pedig lett volna alkalma maskor is adni, de nem adott. Beszelt ugyan velem, de mint hallottam mas csajokkal hulyeskedik, viccelodik. valamint a masik dolog az, hogy az egyik baratnom mondta, hogy elegge vicceskedik a csajokkal, meg azt mondta a fonokenek, hogy itt van a buszon a csajokkal... mit gondoltok? Eselyes vagyok, hogy lecsapjak a kezemrol?
2012. nov. 7. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes vagy, hogy ha ilyenekkel kezded b@szogatni, akkor otthagy...eleve vezetés közben még beszélgetnie sem lenne szabad, nemhogy puszikat adni...omg...
2012. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De volt, hogy a jelzolampa piros volt, es volt, vagy 72 masodperc, es meg egy puszit se adott, semmi; meg hozzam se ert. Mas csajok meg etetik(adjak a kezebe a kekszeket), meg hulyeskednek vele
2012. nov. 7. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, attól hogy buszt vezet és nem látják a főnökei az még egy munkahely. Én is csak egy puszit adok a páromnak, ha bejön hozzám, hiába nem látja senki...

Ahogy az első írta ha ezzel kezded cseszegetni biztos MENEKÜLNI fog tőled.

És is emberekkel dolgozom én is jópofizom a férfi vendégekkel, ha jobb kedvem van még csipkelődöm is velük. DE soha nem hagynám el a párom senkiért,

HA elhagy másért az nem a 3. fél hibája lesz, mert egy jól működő kapcsolatból nem lehet kiszakítani senkit!!!


JA és a buszsofőröket ki is rúghatják ha kiderül hogy a buszon enyeleg a barátnőjével mikor az utasokra és az útra kellene figyelnie......

És hidd el bárki visszamondhatja a feljebbvalóinak...

2012. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Aztán ha meg elüt valakit, mert smaciztok, akkor nézhettek... ostoba liba
2012. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy ez a kérdés csak valami poén, de látom, hogy nem. Hát furán látod a dolgokat, emiatt miért ne szeretne?

Amikor kettesben vagytok (nem a buszon, hanem otthon vagy valamilyen programon) azt nézd, hogy akkor milyen veled. És ha olyankor is úgy érzed, hogy nem szeret, nem foglalkozik veled meg ilyenek, akkor tényleg baj van, de ebből a buszos dologból ne vonj le buta következtetéseket, csak feleslegesen idegesíted magad! :)

2012. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Kész, biztosan nem szeret, ugyanis egy buszsofőr kizárólag akkor szereti a barátnőjét, ha folyton nyomja a dudáit. Ez tudományisan bizonyított tény.


Ezt sajnos buktad.

2012. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan, de most az kifogásolod, hogy a barátod vezetés közben nem veled smárolt?


"Itt van a buszon a csajokkal" Miért, talán nem? :)


Esélyes, hogy lecsapják a kezedről, főleg mert így gondolkozol.


Különben sem hinném, hogy az egyetemista lányok a buszsofőrre pályáznának.

2012. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez kb olyan h én focizok és a barátnőm kint űl meccsen 90 percet és nem megyek oda puszit adni neki max fél időben! De meccs közbe én se megyek oda mert az a munkám mint a te barátodnak a vezetés:)
2012. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez kb olyan h én focizok és a barátnőm kint űl meccsen 90 percet és nem megyek oda puszit adni neki max fél időben! De meccs közbe én se megyek oda mert az a munkám mint a te barátodnak a vezetés:) 19/F
2012. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez elég idegesítő tőled, ne haragudj . . . jobb is, hogy Itt kérdezted meg ezt a kérdést, és nem tőle, kitérne a hitéből :D
2012. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!