Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire függ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire függ össze a szépség és a facebook profilkép lájkoknak a száma?

Figyelt kérdés

Ha valaki szép, akkor sok lájkot kap? Mert én nagyon nem így látom...


Csak kíváncsiságból.


2013. máj. 24. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Mert ha én kitenném a 18 centis himbilimbimet ami azért elég szép méret.

Elég sok lájkot kapnék rá.Kétes értékű lányoktól.

Pedig átlagos vagyok

2013. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
-1
2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nemtúlságosan, kb 50-50 % az arány

fele szépség, fele pedig hogy hány emberrel tart jó, baráti, vagy szexuális kapcsolatot. ennyi.

2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
Aki ronda és kirakja a melleit, az is sok lájkot kap.
2013. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi van azzal,akinek nincs facebook-ja?

Annak nulla,tehát bűn ronda?

2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Inkább a népszerűség számít.
2013. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semennyire nem függ össze. Van egy nagyon szép barátnőm és kb. 10-en like-olták a profilképét, míg van egy szerintem átlagos barátnőm is, akinek viszont több, mint 100-an, pedig teljesen egyszerű a profilképe. 31N
2013. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nincs összefüggés,

amúgy meg egy baromság a fb, ha arra használnák amire kitalálták, nem volna gond N

2013. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
semennyire nem függ össze a két dolog, a fb ma már csak azt nem írják ki h mikor és mit csin vki a budin...-.-
2013. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim szerint, amiket láttam, általában annak van sok lájkja, aki kiteszi valamilyen "intimebb" testrészét a képén. Szóval egyáltalán nem jelenti azt, hogy az illető szép is. Maximum jók a testi adottságai.
2013. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!