Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idő mindent megold? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő mindent megold? Bővebben lent

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Nagyon sok barátom van, a lányok bírnak de sajnos csak barátként. Kicsit csúnyácska vagyok...:/ szerintetek idővel mennyire fogok megváltozni?

2013. máj. 22. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
AZ, hogy változni fogsz, az fix. De az még kérdés, hogy pozitív vagy negatív irányba... ez részben tőled, részben a genetikától függ.
2013. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szépségre alapozd a jövőd. Inkább tanulj, legyél okos, és majd keress sok pénzt, vagy sportolj, vagy énekelj vagy mit tudom én. A szépség nem minden.
2013. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha az arcod csúnya azzal nem sok mindent tudsz kezdeni, bár a hajviselet sokat javíthat az összképen. Ha túlsúlyos vagy (de ha nem vagy az akkor se árt) akkor kezdj el kondizni aztán 18 éves korodra kigyúrt kancigány leszel, ha becsülettel csinálod :D
2013. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 184 cm és 71 kg vagyok.igyekszem minél divatosabb cuccokba járni, a hajam az sima semmi extra. Régen fociztam, lehet megint elkezdem :D
2013. máj. 22. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak helyeselni tudok. Sportolj, menj fodrászhoz, legyen önbizalmad. Ha a személyiséged megfogja az embereket, kit érdekel hogy nem te vagy a legszebb?
2013. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy egy kép sokat segítene^^

Ha magas vagy az tök jó, ne aggódj:)

2013. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
háát képet nem szeretnék mert ha valami ismerősömhöz elkerül elég kínos lesz...de a fadrászhoz mennék milyen hajat ajánlanátok?
2013. máj. 22. 21:52
 8/8 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kérdésedre a válasz:

Igen, az idő mindent megold. Másnem megpusztulsz, és majd a következő életedben megküzdesz ezzel a problémával.


Ha már barátként bírnak a lányok, félig nyert ügyed van, onnan már csak egy lépés(1 lopott csók), és kiléphetsz az átkozott zónából ;) Lényeg, h 14 éves vagy, még rengeteget fogsz változni, ne határold be magad olyannak, amilyen vagy. Még meg is szépülhetsz:P A külsőség csak egy dolog, lehet először az alapján ítélnek, és ítélsz, de ha valahogy megfogsz egy lányt belülről, az sokkal de sokkal többet ér. Szal dolgozhatsz erre is, ha csajozni akarsz:) Van lelki világod és az yoo!


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!