Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt ne mondjátok hogy hagyam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt ne mondjátok hogy hagyam! Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és beleszerettem egyik osztálytársamba.A közeláben nagyon hülyén tudok viselkedni de ténleg..és órán folyton csak őt figyelem.Mostanában nagyon "összemelegedtek" egy lánnyak akinek van barátja. Annyira féltékeny vagyok...meg kiderült hogy a lány akivel régen járt még tetszik neki és a lánynak és ő:(! De aztmondják a többiek azt mondják nem fognak járni mert mindketten mondták hogy ez csak fellángolás. Az a lány olyan gyönyörű:( Csinos , szép az arca és olyan jo ruhái vannak...sajnos nekem nincsenek mert nincs sok pénzünk és nem szeretném ezzel terhelni anyát.Meg persze tudom hogy a belső is nagyon fontos :) De tudjátok a : külső megfog a belső megtart...azért a külső is elég fontos:( Mert senki nem ki az aki egy nem valami divatos ruhákban járó lányt választana mint egy gyönyörű csinos tornász lányt akinek a ruhái valami álom szépek és jól is állnak neki:(
2013. máj. 24. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem is fogjuk mondani, mert az hagyjam.
2013. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat elirtam biztos te tévedhetetlen vagy
2013. máj. 24. 20:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tévedhetetlen, de tudok helyesen írni.
2013. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Küzdj,és bízva bízzál!!!
2013. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én is tudok:) És tudom hogy ugy kell irni hogy hagyjam csak gyorsan szerettem volna leirni és VÉLETLEN kihagytam egy baszott betut:)

ertem koszonom:| de valami otlet hogyan ferkozzek a bizalmaba? vagy valami?

2013. máj. 24. 20:32
 6/15 anonim ***** válasza:
hagyad
2013. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miközben olvastam, ezt hallottam csak a fejemben.

http://www.youtube.com/watch?v=A7uiR_LfkYQ&feature=related

2013. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy kiirok egy kérdést , tanécsot várok de egy betut véletlenul kihagytam mert siettem és a helyett hogy segitenétek többen "viccesnek " érezve magatokat baszogattok:)
2013. máj. 24. 20:35
 9/15 A kérdező kommentje:
Mi ezt a linket nem értem? Hallod ha nincs semmi tanácsod ne ide irogass mert se vicces nemvagy se jobb nem lesz se neked se nekem:)
2013. máj. 24. 20:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Telóról vagy, igaz?
2013. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!