Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kire mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kire mondjátok, hogy buta?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdésnek tűnik, de nem lehet annyival letudni, hogy "arra, aki buta". Szerintem a "buta" sokkal leminősítőbb, mint a "hülye". De milyen férfiakra mondjátok, hogy buta? Akinek az érzelmi intelligenciája nulla, vagy értelmileg van gyászosan alul pozicionálva, netán nem tud önállóan megállni a lábán?

2013. máj. 13. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
a másodikra. én legalábbis.
2013. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy tudom eldönteni, hogy én buta vagyok, vagy csak nem hiszem el, hogy többre is képes vagyok?
2013. máj. 13. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt tartom butának aki végtelenül primitíven gondolkodik/viselkedik,minden hozzászólása hülyeség,tahóság,vagy egyszerűen hozzászólni se tud semmihez.E mellett semmihez se ért mégis nagyra van magával,azt hiszi ő valaki,meg jó a dumája meg ilyenek.

pl VV Cristofel buta.

2013. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A megnyilvánulásaiból általában fel tudom mérni, mennyire sötét az illető. Szóval, általában az értelmileg alulprezentáltakra használom ezt a kifejezést.
2013. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor úgy érzem, butának nevezhetem magam, mert szinte semmihez sem értek (igaz a béka valaga is alá becsülöm magam) és képtelen vagyok az emberekkel normálisan kommunikálni, mintha félnék tőlük.
2013. máj. 13. 16:16
 6/6 anonim válasza:
jaj ne viccelj már, buta már nem lehetsz mert tudsz helyesen írni és szépen fogalmazni tehát értelmesnek gondollak.az hogy nehezen megy a kommunikáció egy más téma, több önbizalmat ember mindenki jó valamiben!!!
2013. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!