Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szépnek tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szépnek tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Ti meg vagytok elégedve az alakotokkal, illetve az arcotokkal? A fiúk véleményével ez mennyire egyezik?

2013. máj. 24. 21:38
1 2 3
 11/21 Pain for Pleasure ***** válasza:
Hangulatomtól függ. Az arcommal nagyjából meg vagyok elégedve, az alakommal nem.
2013. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szépnek tartom magam és a fiúk is.
2013. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem.


A fiúk véleményét meg nem tudom.


17/L

2013. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett magammal, a fiúk véleménye meg vegyes :D van aki semmit nem mond, van aki szerint ronda vagyok, van aki szerint szép. Barátomnak tetszem, ez a lényeg :D
2013. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat:)
2013. máj. 25. 01:22
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Jó alakom van (174 cm és 56 kg vagyok), feszes a bőröm, sportolok, de a genetika is besegít. Az arcommal is elégedett vagyok, a külső visszajelzések alapján is szép. Örülök neki, hogy ilyen szerencsés alkat vagyok, próbálok nem visszaélni vele. De így is sok előnyöm származik belőle, sok fiúnak tetszem, de ettől függetlenül a kapcsolatok híve vagyok... (20L)
2013. máj. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen, szerintem szep vagyok, de vannak olyan pillanatok, amikor gyulolom magam.

Anyukamnak is mindig mondjak, engem pedig le szoktak szolitani a fiuk. Innen gondolom. :)

2013. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyjából meg vagyok elégedve magammal, de egy pisze orrot nem utasítanék vissza.
2013. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az én véleményem teljesen egyezik a fiúk véleményével.Az arcom szép,az alkatom nem.Le adhatnék pár kilót...
2013. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Vörös démon válasza:
én már kezdek megbékélni az alakommal és már csak azon kell dolgoznom hogy ne szedjek fel kilókat (ami megjegyzem elég nehéz munka mert hajlamos vagyok rá). nem mindig vagyok elégedett mert egy picit teltebb vagyok. régen az általánosban nem figyeltem oda magamra és sok fiútól hallottam hogy ronda vagyok de mostmár egyre több srácnak jövök be, de ennek ellenére még nem volt barátom.
2013. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!