Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telt lányok, hölgyek; ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányok, hölgyek; ti elfogadjátok, szexinek tartjátok az alakotokat, magatokat?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem kritizálni szeretnék. Pusztán csak úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb gömbölyded idomokkal megáldott nő, nincs megelégedve az alakjával.


Férfi szemmel nézve, ellenállhatatlanok számomra a hangsúlyos női idomok, a széles csípő (bár ez nem súly kérdése), stb... azonban minden teltebb hölgytől azt hallom, mindenhol, hogy "fogyózok", "kövér vagyok", "ronda vagyok"...


Miért nem tudjátok elfogadni magatokat, ha egyszer úgy vagytok jók ahogy vagytok? (Vagy csak a kivételekkel találkozom?)


Tisztelet a kivételnek, természetesen. / Lehet, hogy buta kérdés, de számomra mégis érthetetlen a tény.


Fikázásra, beszólogatásra, egymás leszólására, ingerlésére nem vagyok kíváncsi. Köszönöm! :)



2013. ápr. 24. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar, hogy telt idomaim vannak, mondjuk az sem, hogy nő sem vagyok...:)
2013. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
LoL első xd ez aranyos volt
2013. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem nem tetszik így és ha valami nem tetszik ami ellene tudok tenni, azt nem elfogadom, hanem teszek ellene. Amúgy nem utálom magamat, kövérnek sem gondolom magam, csak van rajtam felesleg ami nem tetszik. Hidegen hagy ki mit gondol az alakomról, ha így tetszek az embereknek, ő dolguk, nekem meg nem így tetszem. :D De nem szoktam magamat lerondázni meg ilyenek. Szerintem az már túlzás, felesleges magunkat utálni bármi miatt is, inkább változtatni kellene azon ami nem jó.
2013. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem már nem zavar mert a párom úgy szeret ahogy vagyok. Bár próbálok kicsit fogyni, de nem akarok nagyon sovány lenni, csak voltam már lefogyva és akkor én is jobban, csinosabbnak éreztem magam. De amúgy nem erőltetem annyira. Régen azért zavart mert sok pasi már az ilyen alkatú lányokat mint amilyen én vagyok is lekövérezi. A zörgőcsontú pics..ákról (félreértés ne essék nem az összes sovány lányra gondolok hanem csak a rosszmájúakra)meg nem is beszélve. Olyan lenézően tuják méregetni az embert. De amióta a párommal vagyok aki szeret és elfogad olyannak amilyen vagyok, nem érdekelnek az ilyenek. Csak neki akarok tetszeni.
2013. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utálom a testem mivel hatalmas súlyfelesleggel rendelkezem és egyszerűen nem tudok lefogyni (nem kell beszólogatni hogy ezt én döntöm el stb.) amellett h nagyon visszataszító a súlyfeleslegem amelett egézségtelen is!
2013. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom elfogadni, mert egy kövér embert igenis hátrányosan megkülönböztetnek a többitől! Legyen az egy állásinterjú vagy egy egyszerű randi! Ha el is tudnám fogadni magam ilyennek, akkor sem lennék boldog mert a környezetem nem teszi ugyanezt! Van akaraterőm, már fogytam 20 kilót és addig gebedek, amíg le nem fogyom a másik húszat is! :) Engem ne különbözgessenek meg másoktól a súlyom miatt!
2013. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 amit írtál az elején az igaz a második részéhez ennyit fűznék: NE mások elvárásai miatt ha nem MAGAD miatt foggy le.

Egyébként sok sikert :)

2013. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hetesnek!


Igazad van. Mivel nem tudok megfelelni mindenkinek, ezért aztán megfelelek egy embernek. Magamnak. :) Vagyis így kellene hozzá állnom a dologhoz de sajnos nem megy. Még az eladók is kedvesebbek egy normál testalkatú hölgyhöz és ezt nem bírom elviselni. :)

Egyébként köszönöm!

2013. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nálam ez változó. van h nagyon tetszem magamnak és csinosnak érzem magam, máskor meg csak annyit tudok hozzáfűzni h na ennél rosszabb már biztos nem lehet. épp most kezdtem el változtatni azon a dolgon h "telt" és remélem h sikerrel járok majd!

egyébként neked kedves 6-os sok sikert!

2013. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Eddig nagyon görcsösen próbáltam fogyni, most már nem görcsölök ezen.Fogytam 15kg-t, legalább még ennyit kellene.

Most már nagyjából elfogadom magam, szerencsére arányosan oszlik el rajtam,az arcom is egészen szép.A csípőm alapból széles,tehát azzal nem tudok mit kezdeni,ettől függetlenül sportolok és figyelek az étkezésemre, de ha megkívánok egy csokit,akkor bűntudat nélkül megeszem.

Én jól érzem magam a 40-44-es méretemmel,már nem akarok megfeleni a mai elvárásoknak! :))

16L

2013. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!