Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanácsotokat szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanácsotokat szeretném kérni egy pasival kapcsolatban. Nem tudom, hogy mit tegyek?! Én 15 éves lány vagyok ő pedig 16

Figyelt kérdés
Még nyáron ismertem meg, nagyon sokat beszélgettünk, találkozgattunk és jóba lettünk.. ősszel összejöttünk.. jártunk egy darabig.. (2hónapot) de szakítottam vele mert úgy éreztem már nem szeret.. és megváltozott.. mármint, bunkózott, meg flegmázott.. nem csak velem hanem mindenkivel.. nem nagyon volt rám ideje.. inkább elment inni a haverjaival, mint hogy velem legyen.. aztán amikor felhoztam neki a témát mindig mondta, hogy sajnálja csak rossz időszaka van.. ilyenkor csak annyit kérdeztem, hogy jobb a fiúkkal inni mint velem lenni?! Azt mondta nem.. de mégis velük volt.. most meg újra keres engem.. amikor már kezdeném elfelejteni rám ír facebook-on.. nagyon jól eltudunk beszélgetni.. olyan mint régen.. de közbe meg azt érzem, hogy ő már csak haverként tekint rám.. viszont van olyan is hogy olyanokat ír amit akkor írt amikor jártunk.. szóval teljesen össze vagyok zavarodva.. nem tudom, hogy odaálljak e elé és elmondjam neki mit érzek.. vagy inkább hallgassak.. és maradjunk így jóba.. mondjuk ebbe lehet belebolondulok.. de legalább beszél velem.. a gond az, hogy nagyon hiányzik.. csak nem tudom, hogy barátként vagy pasimként.. bocsi ha kicsit értelmetlen ahogy leírtam..
2013. máj. 25. 18:21
 1/3 anonim válasza:

Lyukat akar. Deal with it.

16/F

2013. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tiltsd le fb-on, ha épp elfelejtenéd, így nem tud akkor rád írni :). Amúgy meg felejtős... találsz mást.
2013. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) de attól, hogy letiltom még élőbe ugyan úgy látom.. és elég gyakran összefutunk.. nem mindig szoktam vele foglalkozni.. de olyankor meg is kapom.. hogy észre se vettem meg ilyenek..
2013. máj. 25. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!