Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Egyedül v kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? Egyedül v kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mivel én mindig is egyedül voltam, így nem tudok a másik oldalról nyilatkozni, és hallottam már pozitív és negatív véleményeket is.

Én jobbnak tartanám a kapcsolatban-t, mert akkor - jó esetben - nem csak boldogabb de jobb ember is lesz.

Rengeteg családapától meg azt hallom, ahogy szidja a nőket mindenfajta jelzőkkel, meg mondják nekem, hogy "soha ne házasodj, ne nőzz, sörözz... stb" és ott és akkor ez nagyon vicces, de félek, hogy (amiatt mert akkor és ott voltam) én is taszítom őket. De ezt nem akarom 16 évesen, mert egy igazi senkiházi lesz belőlem, már ha most nem volnék az, mert most se kellek senkinek, legfeljebb a szüleimnek, akik föl se fogják, hogy azzal én már nem megyek semmire, hiszen a természet törvényei alapján ők előbb fognak meghalni mint én, meg különben is: ennyi idősen azért nem árt, ha van (nem teljes, de vmilyen) önállóságom.



2013. ápr. 24. 14:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Akkor jo parkapcsolatban lenni, ha szeretve vagy.

Egyebkent egyedul jobb.


A rossz hazassagtol nagyobb teher nincsen.

2013. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom az elso velemenyehez
2013. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

jó kapcsolat > egyedül > rossz kapcsolat


Egy jó kapcsolat által többé válsz, motivál, szebb és jobb életed lesz. Egy rossz kapcsolat viszont csak leszív és tönkretesz.

2013. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Még sosem voltam kapcsolatban, de szerintem a magány a lehető legrosszabb, ami egy emberrel történhet. Bár nekem nincs más választásom, mint elfogadni, hiszen rettenetesen ocsmány vagyok, és soha sem tudna hozzám vonzódni senki.
2013. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy épp ki milyen lelki állapotban van. (Persze egy rossz kapcsolat soha nem "jó").

Pl nekem most egyedül jobb, aztán majd meglátom, mi lesz...

2013. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Senki sem tökéletes. Te sem, én sem. De ha így állsz hozzá a dolgokhoz, soha nem is lesz senkid! A szépséged hiányát kompenzálhatod az eszeddel! Hidd el, vannak még normális lányok, akik a szellemi termékekre buknak!

2013. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves #6

Először is lány vagyok. Élsportoló vagyok, és se mások, se én nem tartom magam csúnyának, és nem is tanulok rosszul. 16 éves vagyok, és volt már egy jó kapcsolatom, aminek nem azért lett vége, mert bármelyikünk is így szerette volna, hanem mert a volt barátom másik városba költözött. Szerintem nem maradtam le semmiről az utóbbi pár hónapban, majd ha úgy érzem, készenállok, akkor majd közelebb engedek magamhoz valakit, de amíg nem vagyok benne biztos, hogy túl léptem Rajta, nem kezdenék bele senkivel semmibe.

#5 voltam

2013. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6-os!


Bocsika, a 4-esnek üzentem! :D Amúgy teljesen egyetértek veled!

2013. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6: Én nagyon nem így látom, hogy bármire is mennék azzal, hogy okos vagyok. Mert az vagyok, az is tény, de sajna olyan rossz a külsőm, hogy ez semmit sem számít.
2013. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "soha ne házasodj" típusú emberekre jellemző, hogy fiatalon, a társadalmi nyomás hatására megházasodtak, nem tudták felmérni, kit vesznek el, illetve ők maguk is alkalmatlanok egy párkapcsolat kezelésére. Ez még nem jelenti azt, hogy szükségszerűen minden házasság ide vezetne!


Az egyedüllét azt jelenti, egyedül vagy, nem azt, hogy magányos. Ez jelent egyrészt szabadságot, másrészt pedig egyedüllétet akkor is, amikor társra vágysz. Egy párkapcsolat esetén - legyen az jó, vagy rossz - a szabadságod egy bizonyos részéről le kell mondanod, cserébe egy jó kapcsolat esetén mindig van kivel megosztani örömet, bánatot, míg egy rossz kapcsolat esetén mindig van, ami elrontsa a kedvedet és megnyomorítsa a mindennapjaid.


Röviden: egy párkapcsolat lemondásokkal jár az egyedülléthez képest, de egy jó kapcsolat rengeteget hozzátesz, ezzel kárpótol, míg a lemondásokat egy rossz kapcsolat is megkívánja, de örömet nem okoz, csak megnyomorít.

2013. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!