Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki nagyon tetszik, de én nem tudom tetszem-e neki. Mégis hogyan tudhatnám meg, hogy én tetszem-e neki.

2013. máj. 25. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole
2013. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha osztálytársak vagytok, akkor nagyon egyszerű a helyzet. néz téged? ez a legegyértelműbb jele annak,ha tetszel neki. pl kaptad már rajta, hogy téged bámul, de amikor meglátja, hogy észrevetted rögtön elfordul? amúgy rengeteg ehhez hasonló nonverbális jeleket találsz a neten. ásd bele magad, ha érdekel ;)
2013. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az lehet, ha egyfolytában ugrat?
2013. máj. 25. 19:21
 4/5 anonim válasza:
ha piszkál nem feltétlenül annak a jele hogy bejössz neki, csinálhatja azért mert bír. De igen,elég valószínű ,hogy tetszel neki. Ha sokszor hozzád ér,beszélgetést kezdeményez,viccelődik és hasonlók az nagyon jó jel.te is légy nagyon közvetlen, ugrasd hátha elhív valahova. egy osztály buli/kirándulás alkalmával sok minden történhet ;)
2013. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!