Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az idősebb korosztá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb korosztálynak kellek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 170 centi, 60 kg, homokóra alkatom van, kék szemem, fenékig érő sötétbarna hajam. Visszafogottan sminkelek (bőrhibák eltüntetése, spirál, esetleg halvány szemceruza vagy ritkán enyhe pirosító). A stílusom a nőies és a vagány keveréke, szeretem a divatot, de csak azt építem bele a stílusomba, ami jól áll, tetszik, jól érzem magam benne, nem aggatok mindent magamra, csak mert divatos. Nem rakom ki semmim, sem felül, sem alul, nem járok 12 centis sarkakon. Elvileg a külsőm alapján 21-22 évesnek nézek ki (nem játszom rá, egyszerűen ilyen az arcom). Az utcán kivétel nélkül az idősebb pasik néznek meg, akik ránézésre körülbelül 5-10 évvel idősebbek még apukámnál is. Fiatalabbak már elég ritkán, ők is minimum 25-30 évesek. Ismerkedni, beszélgetni inkább a 30asok akarnak velem, jól kijövök velük, tudunk miről beszélgetni, mindenhez hozzá tudok szólni, van véleményem, viszont a hülyeségre is kapható vagyok, ezzel nincs is gond, szeretek ismerkedni. Viszont kapcsolatot egyikkel sem akarok, inkább egy 21-22 éves sráccal tudnám elképzelni magam, de az olyan korosztályú srácok rám sem néznek, nem hogy a fiatalabbak, velem egykorúak. Mitől lehet ez? Köszönöm előre is!
2013. máj. 25. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Múltkor is anyukámmal találkoztunk a városban egy előre megbeszélt helyen, ő már ott volt, mikor érkeztem. Mondta, hogy mióta a látótávolságába kerültem, legalább négy 50es pasi fordult utánam. :/
2013. máj. 25. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden ember más. 21 vagyok, megnézhetlek? (Ha azt mondod, hogy nem, akkor te nem engeded, hogy rád nézzenek. :D)
2013. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem is az 50 és a halál közti férfiak hajtanának.

A saját korosztályomban max. Down-kóros, bipol-depis, részeges -agyát elitta/elszívta -egyének jönnének ismerkedni.

Tudom, hogy ilyen jóindulatú-pszichiáter kinézetem és kisugárzásom van, gyanítom ők tudatalatt terapeutát keresnek, de a magánélet az magánélet.

Egy orvostanhallgatónak is.

Egészséges embert szeretnék társul, átérzem a problémád, ugyanis benne élek.

2013. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó kilátások. :/
2013. máj. 25. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Érdekes, a felsoroltak közül egyik sem jellemző rám, mégsem vesznek észre a nők, ha kapálódzom előttük, akkor sem. 21F
2013. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen ez vicces, én a 50-60 éves korosztálytól (tanárok, ismerősök) 18 éves korom óta napi szinten hallgatom hogy milyen szép vagyok, miközben a saját korosztályomban nem vagyok különösebben népszerű.
2013. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!