Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mennyire bírjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mennyire bírjátok a gamer, rockker, brony, anime fan stb. lányokat? :D

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Attól nem vagy gamer, hogy kétszer játszottál a conter-strikeal.

Rocker nem kéne soha az fix.

Brony se.

Meg anime fan se de azt úgy is kinövöd.

2013. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
csak a gamer és az anime fan részével van bajom
2013. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
rocker nálam kilőve, kivéve ha igényes magára, és nem talpig feketében vagy zenekaros polokban jár. az anime fan pedig egyenesen visszataszító, nem tudnék olyan lánnyal beszélgetni, aki ezt szereti, ezeket rajzolja, és a fb profilképe egy japán akármicsoda.
2013. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért jó lenne tisztázni, mi az a 'rocker', mert attól, hogy Rockot hallgatsz, még nem leszel Rocker.Aki meg úgy öltözködik az biztos nem kéne nekem.

Ha nem gépezik sokat, akkor nincs gond.

Brony az viszont ciki.Nemtudom hány éves vagy.

2013. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
A 3. az mi?
2013. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Dugnám őket szemrebbenés nélkül, ilyen apróságokon nem akadok fent.
2013. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A gamer és rocker lányokat nagyon :)
2013. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kaliberű srácokat kell keresni :D Én anime kedvelő és "gamer" (sokat játszom, de nem vagyok túl jó bennük, szóval nem tudom nevezhetem-e magam annak) lány vagyok, de találtam egy ugyanilyen srácot, akinek meg főnyeremény vagyok :D De úgy tapasztaltam, hogy az úgymond kívülállók, akik nem kedvelik és/vagy sosem hallottak róla, nehezen tolerálják ezeket.
2013. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szeretem a rock zenét, szeretem az anime-ket, viszonylag sokat game-elek, brony persze nem vagyok de nem különösebben zavarna ha a párom is az lenne.
2013. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi az a brony?
2013. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!