Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen fiúk jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen fiúk jönnek be külsőre belsőre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Külsőre: Helyes arc vagány frizurával


Belsőre: Bunkó beképzelt köcsögok


Röviden ennyi

2013. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Külső: Legyen helyes, jól öltözködjön (pl. hosszú szárú cipő, csőnadrág, ing, sapka)ű


Belső: Ne legyen bunkó, kedves, szeressen

2013. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát külsőre nehéz megmondani, de nálam a szép szem plusz pont :). Belsőre, legyen kedves, vicces, romantikus (legalább egy picit). Fogadjon el úgy ahogy vagyok, bízzon bennem és én is bízok majd benne. Néha napján nem árt ha megértő és elnéző.
2013. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Külső:viszonylag magas srácok(180 cm kb.),stílusa azért legyen,jóképű(bár ez nem az elsődleges szempont) és imádom a cipőket,szóval legyen jó cipője

Belső:az első hozzászóló nagyon beletalált sajnos:( amíg a világ a világ a bunkókat fogjuk szeretni! de nem a suttyókat,hanem akik okosak és kijátszanak és szórakoznak velünk...:D 16/L

2013. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4


Nő létedre igazat adsz nekem és nem hordasz le mindenféle szarnak? :O Ilyet még nem pipáltam!

2013. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Belső:az első hozzászóló nagyon beletalált sajnos:( amíg a világ a világ a bunkókat fogjuk szeretni! de nem a suttyókat,hanem akik okosak és kijátszanak és szórakoznak velünk...:D 16/L"


Te direkt vagy ilyen? :D

2013. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nő létedre igazat adsz nekem és nem hordasz le mindenféle szarnak? :O Ilyet még nem pipáltam!"


Én meg pasi vagyok és lehordalak: hímsoviniszta tahó!

2013. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,csak kiismertem "nő"társaimat,meg persze magamat és ezt a tapasztalatot szűrtem le!:D #6 nem igazán értem a kérdésed!!:D
2013. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Külső: kék/zöld szem, kb. 170 cm magas, barna haj. Öltözködés szinte mindegy, rockerek előnyben, a divatmajmokat nem szeretem. Borosta a gyengém. :))

Belső: kedves, humoros, laza, optimista, őszinte.

18/L

2013. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külső:

-fekete haj

-sötét barna szem

-szőrös arc

-vékony testalkat


Belső:

-hűséges

-őszinte

-főnökként viselkedjen,mindenben Ő döntsön

-védjen meg

-soha ne emeljen nőre kezet

-legyen mosolygós

16/l

2013. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!