Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hülyeség, hogy az "álompasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hülyeség, hogy az "álompasim" gyakorlatilag én vagyok vagy fiúban?

Figyelt kérdés
szóval, nem tudom ti voltatok-e már így, de azért álmodozni mindenki szokott, és én mostanság, vagyis már jó pár ideje, (mióta lemondtam az egyik srácról aki tetszett)elképzeltem úgy teljes egészében a tökéletes társat, de most arra jöttem rá, hogy ugyanolyan mint én.. vagyis a személyisége érdeklődési köre..ez normális, hogy ugyanolyan párra vágyok, amilyen én vagyok? de attól félek, hogy csalódni fogok, ha nem ilyen lesz..mert azért mindenki más..de más is van így ezzel? :D

2013. máj. 26. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Max, olyan pasit keresel akivel hasonló az érdeklődési köröd, és akinek a személyisége olyan mint a tiéd.
2013. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aham. Nyilván az emberek hajlamosak magukat tökéletesnek hinni belsőre. Hiszen "nem véletlenül gondolkodok úgy, ahogy"... Szóval szerintem eléggé természetes... Én is valami magam-féle pasit képzelek el tökéletesnek (belsőre) :) Igen, emiatt másban sokszor hibának látom, hogy nem úgy gondolkodik mint én. Próbálkozni kell elfogadni.
2013. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten fontos is, hogy hasonló legyen a gondolkodás, értékrend stb. Normális, hogy így érzel, de teljesen ugyanolyan embert nem fogsz találni, mint amilyen te vagy. Ne ez legyen a mérvadó, lehet találkozol olyan fiúval, aki teljesen az ellentéted és pont azt fogod benne szeretni.
2013. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lényegi dolgokban legyen egy a felfogásotok, a többi szerintem nem fontos, kompromisszumokat mindig kell kötni, de nem mindegy, hogy mennyit mondjuk.
2013. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Más is van ezzel így.

Én is. :)

2013. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
velem is ez van és ismerem is a srácot és tényleg ugyanolyan mint én.:3 de sajnos én is félénk vagyok és ő is:D
2013. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes.:) Én is így vagyok vele.
2013. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség. Én is személyiségre velem megegyező lányt keresek. Az a gond, hogy pár országgal arrébb találtam meg! :)
2013. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!