Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, összejönnétek egy olyan csajjal, akinek gyakorlatilag nincs élete?

Figyelt kérdés

Sulin kívül nem is megy nagyon sehová, max rokonok meg 1-2 barát. Kelleni fog egy ilyen lány valakinek?


Vagy ha karcsú, csinos a pofija, máris meg van bocsátva, mert csak ezek számítanak?


2012. dec. 18. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még előny is, főleg, ha egy ilyen lány olyan pasit talál, aki ki akarja sajátítani. Sok ilyen pasi van és akkor ő lehet az élete. :D
2012. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pontosan hogy értendő, hogy kisajátítsa a nőt?
2012. dec. 18. 23:44
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Én simán összejönnék egy ilyennel (persze ha a külső vonzalom is megvan), legalább nem kéne aggódnom azon, hogy megcsal, na meg én sem járok el valami gyakran. 19/F
2012. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Úgy értem, hogy pl. állati féltékeny. Ne menj ide ne menj oda, ha mész mindent vele csinálj, mindent vele beszélj meg, mindent együtt oldjatok meg... Mindennek van hátránya, meg előnye is azért.
2012. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy addig "nincs" élete, utána én vinném mindenfelé, kirándulni, találnék ki jó programokat stb.

Ha pedig utána sem akar menni sehova, akkor persze felvetődik pár kérdés, h miért is nem.. Mondjuk otthon is el lehet lenni egy ideig :) csak unalmas lesz.

És nézhet ki bárhogy, nálam csupán a szép külső még nem jelenti azt, hogy jó csaj.

2012. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

:)


én is csak dolgozok, meg itthon vagyok, mégis művelt vagyok, és rendes, de hát neten nem ismerkedek így nemtom hol fogok összefutni egy nekem tetsző lánnyal.

2012. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk szerintem, én úgy képzelem el, meg alapjáraton is ilyen típus vagyok, maximálisan alárendelném magam a páromnak. Kényeztetném, amennyire csak tőlem telik, lesném minden kívánságát, figyelmes lennék s odaadó.

De ez csak fikció még egyelőre.

2012. dec. 18. 23:53
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha lenne egy szerető párom, aki vinne ide-oda, nem ücsörögnék tovább a négy fal között.
2012. dec. 18. 23:57
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet azért nincs életed, mert sokat tanulsz :)


Így nem kizárható, hogy okos hölgy vagy, ami nálam nyerő :)

2012. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát van ilyen beállítottságú fiú ismerősöm, de elég régimódi ebben a gondolkozása, pl mi az ha egy csaj buliba megy, azt neki nem szabad, mert ribi
2012. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!