Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fog még keresni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fog még keresni a srác, vagy csak hülyített?

Figyelt kérdés

sziasztok. Van egy srác kb egy hónapja ismertem meg neten, és rengeteget beszéltünk, szinte minden nap és csomó mindenről tök értelmesen el tudtunk beszélgetni.

Van barátnője, kb fél éve, de eléggé ingatag a kapcsolat, mondtah véget akar vetni, de vhogy nem bír, mindig visszahúzza és ahogy beszélt a bnőjéről.. konkrétan közölte h szerinte egy pcsa.. mutatott róla képet és gyönyörű, a nyomába sem érek, nagyon csinos, olyan aki minden srácnak bejönne.

Mondta nekem h nem a külsőt nézi.. szóval találkoztunk és leszögeztük hogy baráti.. mondtah csinos vagyok, meg ilyenek, jól beszélgettünk, aztán beültünk vhova és rábeszélt h igyunk egy picit de már megszédültem és abbahagytuk.. utána jobb lett a kedvünk mindenen röhögnöm kellett, ő meg többször átkarolt és így vhogy mondtam h a pia miatt teszi és azt mondta nem. Meg próbáltam ellenkezni h elhúzódjak, de visszahúzott.. amikor rám nézett majdnem adott szájrapuszit és megmondtamh ezt ne.. a kezemet is majdnem megfogta ott is ellenkeztem h bnője van és h ezt így ne..és mondtah oké rendben..

meg meg is ölelt. Jól esett nagyon, de tudom hogy ezt nem lett volna szabad... azt mondta hogy túl van a bnőjén, és kezd neki más tetszeni és ezzel rám célzott.. mondtamh a pia miatt beszél így és mondta h nem.. meg mondta többször is hogy tökre örül hogy taliztunk és h még fogunk, akar találkozni még velem.

Ez a tali 3 napja volt, láttam is fenn, meg van egymás száma és nem keresett.. én tudtam hogy ehhez nem szabad sok reményt fűzni, de ő az első fiú akivel tényleg jól éreztem magam...


nem vagyok olyan csinos hülye lenne értem eldobni a bnőjét.. pláne ha velem ilyen más lánnyal is csinálhatja nem? teljesen összekavart, és szégyenlem magam az egész dologért..

már éreztem hazafele h picit dölöngélve járok, mindjárt elájulok, és nemtom tök cikinek érzem, mert én nem szoktam így inni és szégyenlem magam rettenetesen már majdnem el is sírtam magam.. arra gondoltam ha nem keres egy hétig írok egy levelet, hogy nem kellett volna meg ő is jobban tenné ha nem lenne két színű és ezt így fejezzük be.. viszont ha hívna , akkor nem tudom szívesen mennék, de nem akarok bekavarni..

nagyon tanácstalan vagyok, ti mit tennétek a helyemben?

olyan hülyén érzem magam.. mind a ketten 17ek vagyunk


2013. máj. 26. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyis ő hívott meg
2013. máj. 26. 10:57
 2/5 A kérdező kommentje:
és elvleg a bnője nagyon sokat bunkózik meg kényeskedik
2013. máj. 26. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi de szerintem csak meg akart fektetni volna.. jol tetted h nem mentel bele. ha keres akkor sztem talalkozz vele.nyugodtan csak ne igyatok legalabbis te ne es tudd mit csinalsz. es srmmikeppen se szeress bele!17l
2013. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy nem keress! Ez tipikus olyan akinek már valami megvan akkor már nem is érdekli. Meg van barátnője közbe meg veled kavar, találkozik. Szerinted veled később ugyan ezt nem játszaná be?
2013. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg beléd szeretett. És most dobja a barátnőjét.

De az is lehet, hogy csak meg akart fektetni.

2013. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!