Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti izgatónak vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti izgatónak vagy túl soknak találnátok, ha egy számotokra szimpatikus srác fölétek hajolva magyarázna, miközben egy széken ültök?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel valószínűleg kölcsönösen tetszünk egymásnak, ha jól értelmezem a "jeleit" (mosoly, bókokra pici pirulás, zavarodottság). Nemsokára lehetőségem lesz arra, hogy beszéljünk pár dologról, hoz nekem papírokat, és el kell majd magyaráznom neki egy-két apróságot. Gondoltam, hogy leültetem az asztalhoz, és mögé állok, a két tenyeremet letámasztom az asztalra, a csaj teste két oldalára, és odahajolok hozzá. :) Igen, talán lenne egy kis fülledt "erotika". :) Szóval lányok: ti mit éreznétek ilyen esetben, ha nektek is szimpi a srác? Izgatónak találnátok, vagy inkább taszítana az ilyesmi? Izgatna az a tudat, hogy ennyire közel van hozzátok a fiú? Ki lehet ezt így próbálni annak ellenére, hogy kevésbé ismerjük egymást a lánnyal, vagy ez így sok lenne? Köszi a válaszokat.

2013. máj. 22. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én bepróbálkoznék vele! Hajrá!
2013. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább örülnék, hogy közeledik felém :)
2013. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Húha :D Hát ha velem ilyet csinálna egy számomra szimpi pasi, akkor szerintem nem tudnék arra koncentrálni, hogy miről magyaráz :D Viszont, vigyázz, mert lehet hogy a csaj nem szereti, ha ennyire "rátapadnak", úgyhogy szerintem először próbálkozz egy lightosabb verzióval :D
2013. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) És minek örülnétek még, amit esetleg izgatónak tartotok? (Mondjuk hozzáérni a kezéhez vagy a hajához, vagy mi az, amitől bennetek is felébredne a vágy?) Mondjuk annyit tudni kell, hogy a csaj kicsit gátlásosabb típus lehet.
2013. máj. 22. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem egyszer így szedtek fel:)

[link]

Ilyesmi széken ültem, és feltette a bal lábát az alsó keresztlécre, a jobbal meg írt valamit a vállam fölött. Máig nem tudom, mit.

22/L

2013. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld, ez a legtöbb lánynak bejön!:)
2013. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azert hasznalj elotte dezodort. ;)

De nekem tetszene.

14/L

2013. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5: Ugye a srác nem a jobb lábával írt? :) Szóval ilyen hatásos ez a móka?


#6: És nem taszító ez a közelség? Mármint a gátlásosabbaknak se?


#7: Ha szerencsém van (meg a lánynak is), akkor kifogja az évi egy fürdésnapomat, de lehet, hogy pont a szagoktól indul be az agyban folyamat, ki tudja. :)

2013. máj. 22. 23:04
 9/12 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Én kicsit félénkebb típus vagyok, de nem, egyáltalán nem taszító, hanem inkább nagyon jó, izgató érzés.:)
2013. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi. És az ilyentől be is gerjedtek? Szóval "úgy" is van eredménye az efféle közeledésnek, és kívánjátok a srácot, nedvesedtek, ilyesmi? Már ha nem titok. Csak kíváncsi lennék, hogy ez milyen hatással lehet a lányokra. És külső jelekből honnan lehet észrevenni, hogy ez bejön a lányoknak?
2013. máj. 23. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!