Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jó melegbulit?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem a nyáron egy hétre meglátogat minket, és közölte, hogy amíg itthon van, szeretne elmenni egy melegbuliba, ahol helyes fiúk vannak. Ő New York mellett lakik, és elmondása alapján Fire Island minőséghez (értsd. jóképű, sportos férfiak)van szokva, de én ezidáig csak annyit adtam a tudtára, hogy a hazai kínálat nem igazán fedi le az igényeit, amennyire a partiképeken látom, nálunk főként izomtalan, k*csögbeütésű, férfinak nem igazán nevezhető lények fordulnak meg ilyen helyeken.

A segítségeteket szeretném kérni, hogy melyik nagyobb bpesti buliban van esélye arra, hogy a számításait megtalálja: Confetti, Liberty stb?

Kösz!



2013. máj. 26. 11:21
 1/6 Kati Tibor ***** válasza:
0%
az unoka testvéred egy b...zi már bocs meleg buli ilyet se halottam még :D
2013. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem AlterEgo, és Confetti. Nem hiszem, hogy ezen kívül van jó hely még. Amúgy nem a parti fotókat kell nézni, mert azok kötelező jelleggel lehangolóak általában. És azt még hozzá kell tenni, hogy itthon nincs is sok meleghely, ami van az csak Budapesten, ebből kifolyólag a társaság megjelenése is nagyon vegyes. Továbbá Magyarországon élnek tízmillióan, míg New Yorkban, ami csak egy város, szintén ennyien és nagyvárosokban statisztikailag több meleg él. Szóval itthon kevesebb eséllyel találni annyi meleget egy városban, mint ott és emiatt nem is mindenki néz ki jól, aki eljön.

Melyik héten jön haza az unokatesód?


18mf

2013. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

alterego szerintem is vagy capella. bár azt hiszem csalódni fog a külföldi felhozatalhoz képest:D ah énis el akarok menni oda :D


20/L

2013. máj. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Capellaba ne vigyed :D

Mi egyszer voltunk ott és olyan bűz volt h kiszédültünk XD

2013. máj. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól van, kösz a válaszokat. :)
2013. máj. 28. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor én jókor voltam a capellában:D
2013. máj. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!