Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan rövid ideig csókolózunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rövid ideig csókolózunk, és ritkán találkozunk. : S Szerintetek mért van ez, és hogy lehetne javítani a csókolózás hosszán?

Figyelt kérdés

14Ł és lécci ne írjatok hülye válaszokat, mert ez így tényleg rossz. Ja és ne írjatok olyat h 14 vok és h sexeljünk, ja és nem vagyok terhes XD Szóval légyszi adjatok tanácsot, és segítsetek. ha kell vmi részlet akkor megírom, csak Help!

Köszi előre is :)


2010. jún. 18. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
sztem kend be a szád pillanatragasztóval a szájfény helyett!;)
2010. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
xD nem szokott rajtam szájfény lenni:D
2010. jún. 18. 18:10
 3/16 anonim ***** válasza:
am első vagyok, én a barátnőmmel(én 16, ő 17) eleinte nem smároltunk hosszasan...de am ez környezettől függ..mert kimentünk egy parkba ahol nem nagyon járkált senki és min 10percig smároltunk :D
2010. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

grat én arról csak álmodni sem merek..:$

az a sz.ar h nekünk is nyugis a környezetünk, meg senki nem zavar.és ezek ellenére mindig hamar abbahagyja...:(

pedig én annyira szeretem, és jólenne a lehető legtöbb időt "értelmesen kihasználni" :)

2010. jún. 18. 18:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Régen nekem is volt ilyen 'bajom'. Én azért nem szerettem sokáig smárolni, mer elöntött a 'jajj biztos bénán csinálom, biztos unja már a tecnikámat' érzés.. és inkább abbahagytam.. :D lehet őő is fél, és nincs sok tapasztalata még a csókolózásban..
2010. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát nincs sok tapaasztalata ...eddig csak velem csinálta ami jó, mert közös élmény...amiről csak mi tudjuk megmondani egymásnak h jól csináljuk e...de ő jól csókol...tényleg...kellemes meg minden...csak rövid...:S ezt meg szóbahozni nem lehet neki....de mitcsináljak h hosszabb legyen?
2010. jún. 18. 19:03
 7/16 anonim ***** válasza:

hmm:/ a legjobb ha őszintén megmondod neki hogy jól csokol és nemkéne abbahagynia:D kicsit fáradt vagyok már itt az ötleteléshez de sztem ennyi lenne az egész:D Jelezd:O


14/F ctb

2010. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszöntem;) lehet mondom neki..x.D
2010. jún. 19. 11:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ritkábban találkozni, meg rövid ideig csókolózni, mikor már nem érzek iránta semmit (és szakítás lesz belőle:S).
2010. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én nemtudom.. :D nálunk egyszerűen nemtudta abbahagyni:D

szóval próbáldd meg olyan helyen, ahol még csak az esély sincs meg arra,hogy valaki meglásson..szerintem félénk a srác

2010. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!