Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a 14éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xenon11 kérdése:

Mit szólnátok ha a 14éves gyereketek bejelentené hogy nem szűz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Megkeresném a bézbózütőmet.
2013. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kerülne rá sor.
2013. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék rajta, hogy jó anya vagyok-e.
2013. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha fiú gratulálnék ,és megmondanám neki hogy nekem is hozz legközelebb, ha lány felvilágosítanám igen részletesen a nemi betegségekről és hogy milyen védekezési formák vannak.
2013. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
jobban tenné ha nem mondaná meg!! én nagyon pipa lennék, úgy pofán vágnàm mint a sicc. egy 14 éves GYEREK még letudja magát rendezni egyedül is. amugy meg ha ilyet tesz a gyerköc akkor a szülö is ugyanolyan hibás. (szerintem)
2013. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Kezdeném egy jó nagy pofonnal. Aztán megkérdezném kivel voltál, ha nem mondja meg akkor jön a második pofon. Miután megmondta elmegyek a sráchoz és gyönyörű szépen elbeszélgetünk. Olyan meghatóan, hogy sírni fog tőle és imádkozni.
2013. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Anno, mikor 14 évesen bejelentettem anyumnak, hogy megtörtént, éppen mosogatott. Rám nézett. Nézett. Nagyot nyelt. Majd megkérdezte, hogy legalább jó volt? (Persze nem volt az, de azért bólogattam.) Erre tartott nekem egy hegyi beszédet, hogy szerinte még fiatal vagyok ehhez stb, stb, de ha nekem jó... Akkor csináljam. (Elvégre nem varrhatja be...) Utólag sajnálom, hogy nem kaptam tőle két hatalmas pofont és nem figyeltem jobban a kiselőadásra. :(
2013. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
mennyi kretén van , annak csak gratulálni tudok aki pofonnal fegyelmezi a gyerekét, igazán jó szülők vagytok lesztek tényleg már ott a baj de azért rakjunk a szarkupacra még 1 lapáttal 4 es voltam.
2013. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
A pofon nem fegyelmezés miatt lenne és köszi a gratulációt. Biztos jobb vagy mint én, de nem érdekelsz.
2013. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4-es! Felnőtt fejjel, most már tudom mekkora hülyeség volt elkezdeni nemi életet élni 14 évesen. Ha visszamehetnék az időben, én magam pofoznám fel saját magam. Sőt, zárdába küldeném az akkori énem, hogy ne élje át azt a sok sz*rt, ami akkor kezdődött, mikor fiúzni kezdtem. Erről ennyit.
2013. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!