Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki küld egy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki küld egy képet magáról a neten és nem tetszik, hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal tök jól elbeszélgettünk, de be kell vallanom, nem tetszik. Gondolom a nőknek sem könnyű megmondani ezt... Kérlek adjatok tanácsot!


Ti hogy írjátok meg a másiknak, hogy nem tetszik?


2013. máj. 26. 19:36
 1/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem vagy az esetem.
2013. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sz*r ügy fiam :D
2013. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinos vagy de nekem sajnos nem az esetem :/
2013. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves az a lány?
2013. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írták: dicsérd meg, de mondd, hogy neked más típusú nők jönnek be inkább.

Így is, úgy is rosszul fog neki esni neki, pláne, ha már beleélte magát, de azért egy egészséges önbizalommal rendelkező nő tisztában van azzal, hogy nem tetszhet mindenkinek, és ettől még nem dől össze a világ. Én egyáltalán nem bánom, ha valaki közli, hogy nem vagyok az esete, hiszen én nem is akarnék olyannal lenni, akinek nem vagyok az esete. :)

2013. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Légy korrekt és ne húzd tovább az időt, mond meg neki amit az 1-es mondott, nem vagy az esetem, sablonos, de egyértelmű.
2013. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezem,hogy ki ez az ork.:D
2013. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már elintéztem. Én sem tetszek neki. :D
2013. máj. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!