Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egyidős velem, az osztálytársam, és az van, hogy nagyon kedvelem, de elég beszari alak vagyok. Előző évben szórakoztak a lányok és körbekérdeztek minden fiút, hogy kinek ki tetszik. Én is elmondtam (nagy nehezen) az igazat, ő is tudja, de igazából még mindig elég nocsinak érzem magam hogy nem csináltam semmit... Mi a fenéhez kezdjek most?

#osztálytárs #tetszik #hogy mondjam meg #bigicsunáj
2013. ápr. 9. 22:17
 1/5 anonim válasza:
Szerintem hanyagold a dolgot-- legalább addig,míg kijárjátok azt iskolát. Az osztályon belüli szerelem ritkán szokott jól elsülni,én is tapasztaltam,másokról is tudom,hogy megjárták vele. De ha nagyon próbálkozni szeretnél,megkéred,hogy beszélni szeretnél vele és elmondod,hogy mit érzel - ha nem mond rá semmit akkor megkérdezed,hogy ő mit gondol róla. Igazából szerintem te is tudod,hogy mit kell tenni,csak nem mered :) Én is ilyen voltam/vagyok :D
2013. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és hívd el moziba.
2013. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az hogy elhívod valahová jobb megoldásnak tűnik mivel a lány is érzi akkor hogy mit akarsz ha kettesben akarsz vele lenni. Meg nem is olyan nagy beégés minthogyha színt vallasz neki de ő nem viszonozza
2013. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 15
2013. ápr. 13. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!