Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? El kellene felejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El kellene felejtsem?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy lánnyal aki pont az ideálom, már megtörtént egy két dolog köztünk viszont pár napja összevesztünk valami hülyeségen..

Közben kaptam egy nagyon jó állásajánlatot, ettől a várostól majdnem 200km-re.

El akarom fogadni, mert jó lehetőség és aligha adódik ilyen máskor is. Viszont akkor valószínűleg nem fogok vele találkozni többet. Nagyon, nagyon rossz a kedvem ez az egész miatt, ki sem tudom verni a fejemből a csajt.

Valaki tudna nekem adni egy tanácsot, hogy felejtsem el? Nem igazán szeretnék kibékülni vele ebben a pillanatban, mert túl önfejű vagyok valamint sokkal nehezebb lenne..



2013. máj. 28. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
az arcára élveztél?
2013. máj. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp felejtsd el!
2013. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már mondtam neked, a gyöngypatikákban lehet kapni, amnézia kapszulákat, most akciós áron is van.
2013. máj. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem még feltétlenül beszélgess vele utoljára, csak hogy megtudd, működhetne-e. de neked kell mérlegelned, mi most a fontosabb. ha a lány tényleg az "igazinak" tűnne, akkor én nem fogadnám el az állást. ha viszont nagyon kell a pénz, mert nem tudsz megélni, az megint más tészta...
2013. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsóra ne hallgass, csak egy szerencsétlen kis csalódott liba lehet.
2013. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát igen, bizonyára az vagyok.:P de veled is jól kiszúrhatott az élet, ha már te nem vagy boldog más se legyen az? jajj, de hányok a fajtádtól.


kérdező mint mondtam, mérlegelj TE, és nem rám, vagy a többi "hasznos" válaszra hallgass!

2013. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy mondatból leszűrted az életemet. Elhitted:DDDDDDDD
2013. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az lesz, hogy elfogadom az állást és elköltözöm. Nem hiszem, hogy beszélni fogok vele mert utána meg az fog járni a fejemben, így könnyebb lesz.

Egyébként valami oknál fogva nagyon nehezen kedvelek meg valakit ennyire mint őt, ez is nehezíti a dolgot, de hát ez van..

2013. máj. 28. 12:32
 9/10 anonim válasza:

Az Élet nagy tréfamester.... :)

SZERINTEM ezzel az állással azt mondta neked hogy Nem. (Nem most, nem itt, talán nem vele...)

Talán ezt erősíti az összevesződésetek is.

DE Ha tényleg Ő az igazi, ííígy vagy úgy, de fel fog még tűnni ;)(és drága jó Élet barátunk újra döntéshelyzetbe kényszerít) Ha meg mégsem ... akkor nem volt elég erős a kötelék, szóval kár is több energiát belefektess :)


Szépeket :)

2013. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már egyáltalán nem gondolok rá, de nem baj:D
2013. jún. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!