Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk neketek csak kimondottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk neketek csak kimondottan a sovány csajszik jönnek be vagy szeretitek az olyat is akin van mit fogni? Az arcot is nézitek v azt csak utoljára? Ki hogy vélekedik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 06:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Figyelj szélyes tapasztalatból mondom a test nem a legfontosabb egy arcit jobban értékel mindkét nem a kicsit husibb nem tudom a te szemeddel nézve mit jelent de ha tényleg csak kicsit akkor belefér és egy arc fontosabb de a személyisége mégfontosabb :) a test álandóan változik és bármikor javíthatsz rajta viszont arcodon nem olcsó :D
2013. máj. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Elgusano válasza:

Ebben a kérdésben az a nehéz, hogy míg a nagy általánosságok mindenre igazak, addig itt olyan sok ízléskörrel kéne foglalkozni, hogy őszinte választ adni lehetetlen.


Minden egyes ember más. mindenki. mindenkit más érdekel egy nőben.


Lehetne általánosítani, hogy egyes "sekélyebb értelmi képességekkel megáldott" rétegeket, csak is kizárólag az ideális méretek vonzanak, de a mögöttes tartalom nem. de ez sem így igaz.


Igazából szerintem észrevehető mindenkin, h milyen lányok jönnek be nekik. én személy szerint nem szeretem a nagyon vékony lányokat, szerintem sokkal szebb egy női test, ha minden formája meg van, és számomra az arc a legfontosabb, de én csak egy vagyok a millióból :)

2013. máj. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálam a segg az elsődleges szempont, tehát a nagyon vékony és a kövér lányok is kiesnek. Arc az utolsó.
2013. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát persze mindenkinek más csak érdekel hogy kinek mi az első amit megnéz :)
2013. máj. 28. 06:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem szem az első majd az arc
2013. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem az ar a legfonosabb utánna az alak de nemszeretem a dagi lányokat..16/f
2013. máj. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ugye te is tisztában vagy vele hogy a kérdésednek semmi értelme? Elegendő, ha kimész az utcára és körbenézel. Csak olyan párokat látsz, ahol a lányok kimondottan soványok? Ugye, hogy nem.
2013. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Számomra a szem és az arc számít, illetve főleg az egészségesen karcsú lányokat szeretem.
2013. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be legjobban, ha van mit fogni a lányon. De az arc fontosabb, a személyiség pedig még annál is fontosabb.
2013. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszenek a vékony lányok általában, a van mit fognisok sokkal inkább :). Persze biztos nyilván van kivétel, de nem sok. Az arcot is nézem, nem utoljára. Ha valami nagyon szembetűnő van rajta, akkor megesik, hogy azon akad meg a szemem egyből :)
2013. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!