Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti kimondottan csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti kimondottan csak a vékony lányokat szeretitek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy manapság a legvékonyabb lányokat mondják "jó csajnak", nem számít az ha nincs melle meg feneke, olyan mint egy piszkafa. Meg minden tini ilyen vékony akar lenni. És hova lettek a nőies nők? Pl.: én 170/66 kg vagyok szóval nem vagyok bálna, de vékony se, és van egy két hülye gyerek az osztályól hogy megszól hogy dagadt vagyok-.-" a csípőm széles az tény, de a többi teljesen normális, mellem is van, derekam vékonyabb. Szóval ti már nem is szeretitek az olyan lányokat akik egy kicsit húsosabbak vagy van mit fogni rajtuk?
2011. máj. 11. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem a fiúk nem kimondottan a vékony lányokat szeretik. BIZONYOS férfiak igen, de ebből szerintem ne általánosíts.


Az én barátnőm is hasonló adottságokkal rendelkezik, és imádom. Minden procikáját.

2011. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom de a fiatalabb srácok körében inkább azt vettem észre hogy azokat szeretik.
2011. máj. 11. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Média, agymossás. Nem kell velük törődnöd szerintem. Aki szeretni fog, az úgy fog szeretni, ahogy vagy.
2011. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

aha mást észre se veszünk 1 fiú sem , ha 40 kg fölött van valaki akkor .... az kész

még csak le sem állok vele beszélgetni , nem tudom hogy gondoltad ezt a kérdést , te is tudhatnád hogy csak az anorexiás lányokat szeretjük

ha az utcán végigmész biztos vagyok benne hogy csak vékony lányokat látsz pasik mellett , akkor meg se kéne kérdezni

2011. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Összetörném őket főleg munka után. A piszka fa csajok sose voltak az esetteim.

2011. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Most miért kell minden vékony lányt lepiszkafázni? Én ismerek 50 kilós csajt is, akinek nagy melle van, formás a feneke és nem csontváz. Szerintem az arany középút a legjobb.
2011. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én olyan lányokra mondom, hogy jó csaj, akiknek kicsit kidomborodik a pocijuk. Ők tetszenek!
2011. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Azért őszintén, a fiúk valóban sovány, de formás lányokat szeretnének. Az élet azonban nem az álmok valóra válása. Ha megismernek egy lányt, alakjától függetlenül szeretik meg. Persze azért vannak határok.

Úgy, hogy ne vedd komolyan a "szívatást" Ezt illő a fiuknak egymás között mondani.



23/F

2011. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem biztos h szálfa kell legyen a csaj h tetsszen,sőt...szerintem például elég jó mondjuk(és a barátnőm is kb. ilyen) 172 cm és úgy 58-60kg...és gyönyörű :)
2011. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó :D A te barátnőd súlyra tökéletes :D Én is pontosan ilyen akarok lenni xD Csak nekem 168 cm 63-am van :D Kicsit fogyok és igen jó lesz :) Amúgy meg nem kell aggódni a fiúk nem feltétlen a nagyon vékony lányokat szeretik. Jó a feszes popsi de ha nincs rajt egy kis husi nem markolható :D
2011. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!