Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit akar ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar ez a lány tőlem? Jól érzem, hogy talonban akar tartani?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerjük egymást ezzel a lánnyal. A kettőnk közti viszony barátságnak indult, mivel megismerkedésünkkor a lány párkapcsolatban élt. Miután véget ért a lány kapcsolata nagyon közel kerültünk egymáshoz, mint barátok, azóta minden gondunkkal a másikat keressük és nagyon jól megértjük egymást. Viszont néhány hete egy buli alkalmával átléptünk egy határt, és elcsattant jó néhány csók. A buli utáni napokban a lány nagyon távolságtartóan kezdett velem viselkedni, majd azt mondta, hogy nem szeretné tönkre tenni a barátságunkat azzal, hogy elkezdjünk egymással járni, és maradjunk inkább csak továbbra is barátok, mert most nem fér bele az életébe egy kapcsolat, mert most léptették elő a munkahelyén és a munkájára akar koncentrálni, és most úgy érzi, hogy nem tudna száz százalékot bele adni egy párkapcsolatába, de nem tartja kizártnak, hogy később össze jöjjünk. Szóval ezzel a tipikus lerázós szöveggel indokolta ezt az egészet... Én elfogadtam a döntését, és továbbra is úgy álltam őhozzá, mint egy baráthoz. Viszont, azóta eltelt 2-3 hét, és a lány neki állt féltékenykedni, és emiatt egyre gyakrabban veszekszünk. Nem akar velem járni, de mégis azt várja el tőlem, hogy egyfolytában keressem, és úgy körül rajongjam, mintha a pasija lennék.

Mégis mit akar ez a lány tőlem? Jól érzem, hogy talonban akar tartani?


25/F



2013. máj. 28. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled, jól érzed. Sok ilyen szemét nő van, messzire el kell kerülni őket. (Én már jártam meg ilyennel!!!)
2013. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól érzed, mondjuk ezek után én a barátja sem lennék.
2013. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!