Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok arról, ha egy lány nem akar elköteleződni, sokszor még annyira sem, hogy párkapcsolatba kezdjen?

Figyelt kérdés
a házasságtól és a gyerekvállalástól pedig egyenesen rosszul van
2013. máj. 27. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Leszarom, ő dolga mit akar.
2013. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy akkor b*sszon egyedül.

Bocs.

2013. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
állatias létforma, inkább tartsa meg magának ezt az információt, mert nem mőies
2013. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt nem értem, hogy ha pasiként írtam volna akkor nem lenne baj. miért gond, ha egy lány így látja jónak?
2013. máj. 27. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy valami nem stimmel a fejében. De ilyen embernek is kell lennie, én tovább keresnék a normális lányok között.
2013. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Én örülnék neki,nem akarok családot alapítani legalábbis 20 évig tuti nem,csak élni,karriert építeni,utazgatni.

Nem akarok gyereket mert az időt elvenné az edzéstől plusz én ilyen utazgatós vagyok,ha a cég azt mondja másnap indulni kell akkor nem kell senkihez alkalmazkodjak.

Megmondom őszintén nekem csak ,,hétvégére" kell nő,elvagyunk,dugunk,közös program is lehet,de engem hétköznap hagyjon békén,tanulás,meló és edzés van.

Párkapcsolatra nem akarok időt szakítani csak hétvégén.


25f

2013. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen lány vagyok. házasságot nem akarok, de gyereket majd talán igen.
2013. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval alkalmi szex vagy barátság... nekem mindegyik bejön, nincs bajom ezzel... :)
2013. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!