Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem a pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a pasikat, valaki segítsen!? *-*

Figyelt kérdés

Hmm az lenne, hogy van egy srác jó pár évvel idősebb nálam és külföldön tanul, de most hazajött és közös szakkörre járunk és találkoztunk... Majd kétszer hazakísért folyamatosan bókolt és csillogott a szeme + rettentően aranyos volt velem ... Meg voltak egyéb apró dolgok is...

Aztán az egyik haverom viccből megbökte face-n és azóta offol a srác... :( Habár lehet csak azért mert nem szereti a virtuális beszélgetéseket? Nem értem :((( Lehet nála esélyem ? :O



2013. máj. 28. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt az 1 pasit nem érted.Vagyis.Csak hülye vagy.Tetszel neki
2013. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért, mi a baj a bökéssel? (Azon túl, hogy semmi értelme, idiótaság.) Ha tényleg tetszel neki, akkor azon egy bökés nem fog változtatni, szóval egyáltalán nem biztos, hogy emiatt hallgat.
2013. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt eddig is tudtam, hogy hülye vagyok:( de most miért kell offolnia??? :O
2013. máj. 28. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem ér rá.Vagy mással beszél.ezer oka lehet.élőben beszélj vele
2013. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mért nem beszélsz vele és kérdezed meg? Ha fent van facen akkor csak szokott beszélgetni ott is...vagy csak megmondta volna, ha nem szereti. Ha külföldön tanul gondolom ritkán jár haza. Még ha esetleg össze is jönnétek elgondolkodtál, hogy mindketten kitartanátok?
2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az offolás azt jelenti, hogy nem a témába illő hózzászólást ír. A hanyagolást idegen szóval ignorálásnak hívják. Addig nem tudod meg van-e nála esélyed, amíg meg nem kérdezed. De persze ne ronts rá egyből ezzel, csak kezdj el egy beszélgetni aztán majd meglátod hogy alakul.
2013. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
O_O Nem tudom miért kell offolni. +_+ De megböklek téged már itt a gyk-n is *_*
2013. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csak az a másik furcsa dolog, hogy fent van Face-n de nem látom chaten tehát tuti letiltja vagy engem tilt le... Hát igen az élőben beszélésen vagyok rajta én is csak most 2x is megígérte hogy bejön a suliba és mégsem jött be :( legközelebb pénteken találkozunk :(

A külfölddel kapcsolatban pedig annyi, hogy most szeptemberig itthon van , tehát ha addig együtt tudnánk maradni utána már nem lenne baj ... :)

2013. máj. 28. 18:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy valamit megtanultam biztosan a pasikról. Ha akar valamit keres. Ha nem keres akkor meg nem kell vele foglalkozni, mert fölösleges.
2013. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát jó :'(
2013. máj. 28. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!