Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem? 29 év. Tanárom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem? 29 év. Tanárom.

Figyelt kérdés

sziasztok!

van egy úszás tanár nálunk a suliba, és nagyon tetszik.. egyszerűen már mindenki hülyének néz, hogy mikor meglátom mosolygok, a szívem bedobog, elvesztem az agyam, és ordibálok... ééés... aki éppen mellettem van elkezdem ütögetni, hogy nézd ott megy Balázsbá!! (így hívják) kifordulok magamból.. mikor tesi van mert vele szoktunk lenni, mindig őt nézem, róla álmodozom, és minden vágyam.. de tudom hogy nem lehet semmi belőle mert ő 45 éves, én 16 leszek.. de nagyon jófej tanár, rám szokott mosolyogni, és mondogatja hogy gyönyörűm, meg satöbbi.. igazi férfi, nekem ez a gyengém.. ma mellettem ült, annyira jó volt, istenem..*-*


egyébként, régebben még nem figyeltem fel rá annyira, és engem hívott hogy mutassam be a feladatot, én meg magamban: p**sába.. erre ő: nem a p**sába, de oda is mehetünk.. és sz*exin nézett.. :o


amúgy nem ilyen bunkó öreges tanár, nem is öreg a kinézete semmiii..


csak azért írtam mert kíváncsi vagyok a véleményekre..

ne sajnáljátok a betűket, mindenre kíváncsi vagyok!!!!! :)



2013. máj. 28. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Besírtam. :D

Kapd le a szertárban.

2013. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
kirúghatják
2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Nőj fel!
2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

'Meglátom és elkezdek ordibálni'...alig lehet feltűnő. :D


Amúgy esélyed sincs...ha tahó és beteg állat akkor meghúz a szertárban. Amúgy semmi.

2013. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de én még azt is élvezném *-* mondom hogy álmodozom róla akarom *-*
2013. máj. 28. 21:06
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mai világban nem fogja kockáztatni az állását még ha be is jössz neki.
2013. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

1 kérdés..


bejöhetek neki? szóval egy 45 éves embernek tetszhet egy 16 éves lány? úgy mint pl nekem ő.. hiszen ha szépnek lát, ős is érezhet valamit.. csak nem lesz semmi belőle..:(

2013. máj. 28. 21:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan gyerekes vagy, így tuti nem. Hacsak nem valami pedofil idióta.
2013. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
tetszeni tetszhetsz, max nem úgy. majd ha elballagtál szépen a sulidból akkor lefektetheted magad vele ha bejössz neki:D de tőlem így is, de az állását kockáztatná
2013. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy apakomplexusos, de komolyan?:D
2013. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!