Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy ez az oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ez az oldal függőséget okoz egy idő után?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben hetente minimum felnézek ide, de van hogy heti több alkalommal is. :DD
2013. máj. 29. 00:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
víz nélkül megvagyok 2-3napig.GYik nélkül 1napig se bírnám:D
2013. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nálam mindig meg van nyitva az oldal, csak válaszolgatni nincs mindig kedvem, vagy mással foglalkozom épp, de azért nézegetem itt is a kérdéseket közben. Igazi függő 2010-11 körül voltam, amikor tényleg nagyon ráértem, szinte semmi dolgom nem volt, rengeteg kérdéshez írtam (többnyire normális) válaszokat, a többi kategóriában is, összesített toplista 4. helyezett is voltam. Most nem írok ennyit, a többi kategóriát nem is nagyon nézem, de azért sokat vagyok itt.
2013. máj. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

én nem tudok ez az oldal nélkül élni, kb depresszióba esnék ha nem lenne... naponta órákat töltök itt :/ Nem tudok úgy elaludni se hogy ne nézzek meg minden kérdést ami érdekesebb


Adam Blade voltam kb 70. helyezett

2013. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
igen. én 2008 óta, szintem minden nap itt vagyok.:SxD
2013. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!