Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok jóképű, amatőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok jóképű, amatőr srácokról fotókat?

Figyelt kérdés
Nem profi, agyonjavított műtermi fotókat szeretnék nézni, hanem helyes, fiatal srácokról készült amatőr képeket, galériákat. Ajánlanátok valamilyen oldalt? Köszi!

2013. máj. 19. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
ott van a fészbuk profilom :p xDD
2013. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

áh ezt én akartam írni xDD


am írd be a googlébe a vágyaidat és megkapod xd

2013. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de most aktképekre gondolsz vagy simákra?
2013. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyenre is olyanra is.. amatőr galériákra vagy ilyesmi :-)
2013. máj. 21. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én pl rengeteg fiúról csináltam teljes portfóliókat, amikben voltak aktok is, azaz nem erotikus képek, hanem sima, művészi akt, de megmondom őszintén, nem szívesen tenném fel őket netre, na meg szerződés is köt.

de tutira találsz ... emlékszem, volt valami exhibicionista oldal is, tele meztelen srácok képével!!

2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2013. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te f/l?
2013. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!