Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szerelem fontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerelem fontosabb, vagy a barátság? Indokolnátok légyszíves?

Figyelt kérdés
tudom, hogy mindkettő fontos, és nélkülözhetetlen, de ha a szerelmetek vagy a legjobb barátotok közül kéne választani, kit választanátok?
2013. máj. 29. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Barátot. Nem fogok eldobni egy gyerekkor óra tartó barátságot egy nőért sem.
2013. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A legjobb barátod akkor is ott van mikor nagy baj van, de a szerelem múlandó.

De ez függ hány éves vagy. Ha olyan 15-16 körül, akkor válaszd a barátságot. Ha olyan 24-26 akkor már nem tudok segíteni...

2013. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*óta
2013. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fogós kérdés. Mivel jo emberismerönek tartom magam ezért alapbol nem állok le olyan növel akiben nem látnám a jövönket hosszutávon. Tehát ebben az esetben kiaknáznám annak a lehetöségét hogy választanom kellejen a legjobb barátom és a szerelmem között.


Illetve a barátaim tudják hogy én mit akarok és tiszteletben tartjuk egymás választásait ezügyben szóval nem igazán kerül szóba ez a téma köztünk.

2013. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy ha szerelmes az ember, akkor nem tud mérlegelni és a szerelmet válassza majd csak később jön rá hogy a BARÁTSÁG SOKKAL FONTOSABB mint a szerelem.
2013. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A barátság, mert egy igaz barátság az élet végéig kitart de egy szerelem nem feltétlenül
2013. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a szerelmem egyben a legjobb barátom is, mióta megismertem, jóban-rosszban egymás mellett vagyunk, úgyhogy nem kérdés, hogy ő az első az életemben.

Komolyan gondolom a holtomiglan-holtodiglant, számomra a párom szerencsére sokakkal ellentétben biztos pontot jelent, nem úgy állok hozzá, hogy bármikor elhagyhat.

Így nem is tudnék párkapcsolatban élni...

Ellenben nem szeretem az ilyen kérdéseket, mert nem "élet-szerűek". Nincs olyan, hogy választanom kell ad hoc. Ha a párom akarná, hogy ok nélkül szakítsam meg a barátnőimmel a kapcsolatot, nyilván ő repülne, ha meg a barátnőim nem tudnák elviselni, hogy van kapcsolatom, akkor ők, mert egyik sem korrekt viselkedés. Egy barátnőmmel sajnos pont a kapcsolatom miatt ért véget a barátságunk, de mivel ez megtörténhetett, nem is voltunk igazi barátok, szóval nem sajnálkoztam olyan sokáig.

2013. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Melyik érzés fontosabb? Mindkettő nélkülözhetetlen. Az, hogy a szerelmét választaná-e az ember, vagy a barátját, az a kettő személlyel való kapcsolatától függ. Nem jelentem ki, hogy a barátság a fontosabb, mert lehet a szerelmem áll hozzám a legközelebb, ő a legjobb barátom is egyben, akkor akárkivel szemben őt választom egyértelműen...
2013. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ó, hogy exAmp-nak mennyire igaza van!!!!!
2013. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerül,akkor kapásból kuka a nő sorsa.Egy barátra bármikor számíthat az ember,egy barátnőre nem biztos.
2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!