Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köztünk valami?

Figyelt kérdés
Lany vagyok! 8.osok vagyunk. 1ik osztaly tarsammal nagyon jol megvagyunk kb 1 honapja minden nap beszelgetunk meg minden mondja h imad meg szeret meg ilyenek es nem tudom hogy viccbol e v komoly. igazabol nem ilyen nagyon nagymeno szoval csak neha koszon elobe meg 1x-2x beszelgetunk. de van egy masik lany egyel alattunk jar de gyonyoru lany es nagyon joba vannak es ha feljon a lany akkor nem mindog de altalaban rizkabban ir mert amugy ha nincs fent a masik lany akkor masodpercenkent valaszol de ha a lany fennt van akkor kb 2percenkent 1 percekken es naponta beszelunk kb 2-3 orat meg mindig mondja h edes meg h szep vagyok meg h utalgat ra de nem tudom h mit erez mert en kezdem megkedvelni. van valami otletetek hogy o mit eretzhet irantam?

2013. máj. 13. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:

ööö...te most a facebookról beszélsz?

köztetek egy virtuális tér van, mert ez nem emberi kapcsolat. próbáld inkább azt megfigyelni, hogyha TÉNYLEG beszélgettek, akkor milyenek a reakciói. utána írj ide ki kérdést, mert ezzel se mi, se te nem lettünk okosabbak.

2013. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nagyon öhm... avantgárd az írásmódod...

a témára térve: egyszer, mikor mondja, hogy szeret vagy imád, kérdezz rá, hogy akar-e többet is? jobb túlesni rajta és megtudni az igazságot, mint kételyek közt hánykolódni.

2013. máj. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hat tudom csak igazabol mindketten szegyellisek vagyunk egymas elott. mikor beszelunk akkor igy dorzsoli a kezet meg remeg a hangja nemtudom ezeket vettem rajta kozulonsebben eszre meg mikor leult mellem 1x nem 1000 meterre ult hanem kb 5-10cmre. tobbiek osztalytarsaim mondtak h mosolyog mikor beszel velem meg h szerintuk belem van zugva meg h szokott engem nezni. szerintetek?
2013. máj. 13. 23:29
 4/9 A kérdező kommentje:
2. nak!:)egyszer volt h irtam neki h de imadlak erre o irta h barcsak igaz lenne mert o telleg imad aztan mondtam h telleg! erre ennyi:/
2013. máj. 13. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:

ezek tök jó jelek (=

hívd el valahova, ahol több ideig lehettek együtt. ne félj nyitni felé. amint rájön, hogy te is komolyan gondolod, le fog akadni a másik csajról. hajrá (=

2013. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.!:)huhh hat koszonom megprobalom.:)

es mindenkinek koszi a valaszat!:) majd urok h van e valami;)

2013. máj. 13. 23:37
 7/9 anonim válasza:
Beszélgess vele erről személyesen és hátha valami kiderül, egyszer úgyis elfelejti azt a lányt ...
2013. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azota tok sokat taliztunk es mindig nezett meg mindig a szemembe nezett meg odajon mindig szerintetek szeret??
2013. jún. 19. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajj, kérdezz már rá, hogy akar-e többet. Ezek eléggé arra utaló jelek, hogy tetszel neki.
2013. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!