Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa ez a nő. Csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa ez a nő. Csak szexet akarhat tőlem? Extra gazdag, extra bombázó, fullos vadiúj BMW, fullos lakás minden extrával. Nem tudom hova tenni. Zavarba ejtő. Csak kihasznált?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rosszképű,jól élek én is,viszonylag jól keresek de ennek a nőnek a nyomába sem érek egzisztenciálisan.34 éves de régen láttam ilyen bomba és ízléses nőt.Elromlott az autóma minap,el kellett vinnem szerelőhöz de el kellett valamiért ugranom a Baumaxba ami a város végébe van,így gyalog mentem.

Beértem az üzletbebe egyből szemet szúrt nekem az a nő,szerintem minden férfinek meg akadna rajta a szeme és meg is akad.Elindultam hazafel gyalog,majd megáll mellett egy fullos fekete BMW,majd letekeri az alakot és az a nő volt az akit bennt láttam.Megkérdezte elvihet e,hirtelen lányos zavaromba azt sem tudtam mit mondjak,pedig nem vagyok egy puha pö.cs.Majd igen mondtam,közbe a kocsiba elkezdtünk beszélgetni,egész jól egymásra hongolódtunk,nagyon jól éreztem magam a társaságába.Majd megkérdezte nincs e kedvem egy kávét meginni.Mondom persze .Természetesen én fízettem.Majd egy jó fél órát beszélgettünk,és megkérdezte hogy nincs e kedvem felmenni hozzá mert nem szeret egyedül enni.Sokat gondolkodtam mit mondjak,persze hülye lettem volna nemet mondani,de kicsit zavarba is voltam.Majd megérkeztünk a lakásra,amikor beléptem azt gondoltam hanyat b@szom magam olyan lakást még eéletmbe nem láttam.Így ránézésre csak a berendezés lehetett több 10 millió forint.A lakás ára meg hát szerintem vagy 40 millió.Na itt már tényleg zavarba voltam.Mit akar tőlem egy ilyen gazdag nő futott végig a fejemen hirtelen,olyan nő aki mellé armani öltönyös minimum 1 millió forintos fízetésű fickót tudok elképzelni.Na mondom mindegy ha már itt vagyok nem szaladok haza.Majd újból elkezdtünk beszélgetni közbe hozta a kaját.Nyitott egy üveg bort majd elkeztünk iszogatni,elég régen ittam így eléggé fejbe vágott.Azt mondta mindjárt jön,elmegy letusolni.20 perc múlva vissza jött,de egy száll bugyiba és melltartóba futkározott a lakásba.Kész voltam teljesen,már a pia is fejbe vágott meg a látványa is.Odalépett hozámm beleült az ölembe és elkezdődött a móka.A többi sejthető hogy mi volt a folytatás...

Még most sem fogom fel ezt az egészett,teljesen le vett a lábamról ez a nő és még most sem eszméltem fel.Mind ez kb 8 óra leforgása alatt zajlott le.Vélemény?

Bocsi ha hosszú lett és kicsit regény jellegű..


2013. máj. 29. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Aztag_ci :D Te aztán jól tolod az ipart.

Grat! :D És mi volt utána? Búcsúzás mikor volt?

2013. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
KKAAAAAMMUUU
2013. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Iszonyat nagy szexelés volt.Életem legjobb dugása volt.Végig is futott a fejemen hogy ez a nő rohadjak meg egy kuxus prosti...jó pár nővel volt dolgom már,de egyik sem volt ilyen profi az ágyban.Kész voltam..

Bucsúzáskor?Kifeküddtünk majd fél óra szunyálás kb,majd mondta hogy mennie kell,ok mondom nekem is.Adott egy puszit az arcomra,én is neki.Aztán ennyi..:)A számát elkértem persze.

2013. máj. 29. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát amúgy igen, az ilyen luxus ebek sokat dugatják meg magukat ehhez hasonló sztorikkal. :D
2013. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ilyet álmodni, nem rossz, na este én is kipróbálom
2013. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez egy novella


kitaláció

2013. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 viktor123456 ***** válasza:
dicsekszel vagy elküldöd a számát privátban?:)
2013. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 The Other ***** válasza:

Szerintem te vagy a Mesemondónk, aki pár hónapja még egy csaj szemszögéből írta aktuális novelláját. Örülök, hogy most már legalább férfi szemszögből írod le a dolgokat, mégse leszel akkora b*zi, mint kezdetben hittem...

De a fiatal korod még látszik, mert elég erős "anyuci effektus" van a sztoriban.

2013. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondolom aides és abból űz sportot hogy terjeszti. jó dilik vagytok ti férfiak, nálatok idi*ótább faj nem létezik az biztos csak kár h mellé még roha*dékok is vagytok
2013. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó savanyú a szőlő látom,biztos nem jut neked jó pasi.

Kérdező te egy mázlista vagy,már most beleszerettem ebbe a csajba,gondolom első osztályú,mint egy menő luxus csaj úgy néz ki.

Becsüld meg dugjatok amennyi belétek fér,élvezzétek nagykanállal az életet,menjetek mindenhova,utazgassatok,mindent amit csak lehet,szabadban szex,huhhh ilyen nővel annyi ötletem lenne,minden nap máshol,és minden hétévégn wellness. :D

2013. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!