Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadják a nök általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják a nök általában hogy gazdag pasira vágynak? Meg hogy a pénz számit? Amikor a ronda pénzeszsákoknak mind bombazo a csaja

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 01:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Vannak nők akiknek nem a pénz az első ők viszont nem bombázók. Ez van...
2011. máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
persze van pár nő akinek az számít. Nem biztos,hogy ezek annyi ésszel is meg lennének álldva, hogy maguk is megkeressék a kenyerüket.
2011. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
nekem nem számít a pénz, nem véletlen h a tv-ben látod ezeket, de azért a való világban is szétnézhetnél (mármint nema műsorra célzok)
2011. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezted már több ronda pénzeszsák bombázó csaját és tagadták? :O XD


Nekem például nem is kell ilyesmit tagadnom, az életem és a döntéseim magukért beszélnek. Régebben olyan körökben forogtam, ahol volt alkalmam egy-két gazdag üzletembert visszautasítani (ha nem így tettem volna, most nem is lennének anyagi problémáim), a végén pedig egy elég szűkös anyagi helyzetben levő srácba szerettem bele, hozzá is mentem feleségül.


Az persze nagyon jó, ha van pénze az embernek. Aztán ki-ki döntse el értékrendje szerint, hol áll a rangsorban.

2011. máj. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Te ismersz olyan embert (akar not, akar ferfit), aki penz nelkul tud letezni? Senkinel sem 100%-ig fuggetlen az anyagi helyzet a parkapcsolattol es itt nem a eltartasrol van szo. Nem erdekel, hogy valaki gazdag-e vagy sem, de az nagyon, hogy szorgalmas es takarekos legyen es ha az, akkor azert a kor elorehaladtaval anyagilag 5-rol a 6-ra jut. Ha pedig valaki azert szegeny, mert elszorja a penzt, ha szemelyi kolcsonoket vesz fel esz nelkul, felelotlennek tartom, igy nalam ezert nem jott ilyen szoba.


Egyebkent tegyuk fel forditva a kerdest: miert van az, hogy a ferfiakat a kulso erdekli? Miert van az, hogy fel vagy haborodva, hogy egy not erdekel az anyagi helyzeted, mikor neked az szamit, hogy bombazo legyen? Semmivel sem felszinesebb nalad az ilyen gondolkodasu no. Savanyu a szolo...

2011. máj. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

Tudod ahhoz,hogy valaki bombázó legyen kell is a sok pénz,de azok legtöbbször nem is szokták ezt tagadni. Meg is érdemlik az ilyen nők,hogy csak kihasználják őket,azok meg örülnek,hogy mindenük megvan.

Mivel én nem vagyok lelki nyomorék,bevallom hogy abszolút nem a pénz a lényeg.Nekem nem. Amire szükségem van,azt megkeresem. Nincs szükségem arra,hogy kitartsanak.

2011. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Nos nem szeretem ha valaki altalanosit. Nem a nok ilyenek hanem egy bizonyos szazaleka. Amugymeg sokszor en sem ertettem hogy sok szep fiatal no minek meg hozza egy olyasvalakihez aki ket lepest nem tud a wc-ig tenni egyedul. Aztan gondolkodtam egy kicsit es ahm van igazsag abban is persze amit te mondasz ez nem csak noben hanem ferfiban is benne van. De ahm gondold csak el pl Thalia Cathrine Zita Johnes meg egy csomo sikeres szep szineszno miert el oregemberekkel s legfokeppen minek szul neki gyereket????


Ha en ilyen lennek hogy csak a penzt neznem akkor azt csinalnam hogy addig vele vagyok amig jol megszedem magam nem szulnek neki gyereket! Amikor meg megkaptam amit akartam le lecelek!!! De ezek veluk is elnek + 6 gyereket csinaltatnak maguknak es raadasul ok is ugyanolyan gazdagok es sikeresek mint az az oreg ember akivel elnek. Szerintem sok no valamilyen szinten csak szeretheti oket!!! Fele igen fele nem csak a penzert.


De mit erdekel ez teged!!! En egy kukasba is beletudnek szeretni ha megbecsul es szeret!!!

2011. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 napietus ***** válasza:
80%
én még sosem kértem első randin az előző 5 év mérlegét és eredménykimutatását, illetve bérjegyzéket :P:D a pénz nem számít. az, hogy egy férfiban legyen ambíció, törekvés és kitartás, az igen.
2011. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
59%

És mit mondanál arra, mikor egy ronda pénzeszsák egy kevésbé dekoratív barátnővel flangál? Hogy hogyhogy nem tudott a pénzéért szebbet kapni? A pénzesek számára presztízs kérdés a szép lakás, luxus kocsi, szép barátnő. Semmivel sem kevésbé elítélendőbb, mintha egy nő akarna hasznot húzni a férfi adottságaiból.. Én azt hiszem, ők kölcsönösen kihasználják egymást a kapcsolatban, és ha ez nekik jó, akkor nem irigylem tőlük a pénzt. Vannak persze szerelemre épülő kapcsolatok is, de nem ez az általános..

Ha te pénzes lennél, nem a legszebb/legjobb nőt akarnád megfogni magadnak? Gondolom eszedbe nem jutna leállni egy csúnyával, inkább addig tepernél, amíg akad egy anyagiasabb liba, akit büszkén mutogathatsz..

Nem, nem minden nő a pénzre vágyik. Többségük megelégedne egy megbízható partnerrel is. Aki viszont alapból úgy született, hogy a külseje miatt semmiért sem kellett küzdenie az életben, a két szép szeméért elérhetett bármit, az megszokta, hogy számára mindenből a maximum jár, de ő nem hajlandó ezért tenni is valamit, hiszen nem ehhez van hozzászokva. Kényelmesebb az élet egy ronda pénzeszsák mellett, akit egy héten el kell viselni néhányszor, mellette viszont azt csinálhat és azzal kavarhat, akivel épp kedve tartja.

2011. máj. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

a pénz fontos igen, egy biztonságos háttér, hogy tudod lesz mit enned a következő napokban, nem fogsz híd alatt aludni a hónapban

aztán lesz egy gyerek, akire megint sok pénz fog elmenni, de mindennél jobban szereted és biztosítani akarod neki a jelenét,jövőjét

igen,tényleg fontos a pénz, nem tudom te mit szólnál hozzá ha napról napra kéne élni és fogalmad sincs miből fizeted ki a számlákat

nagyon kevés szerelem bírja ki ezt éveken át !

könnyű azzal dobálózni hogy á téged csak a pénz érdekel, így leírva olyan könnyen hangzik nem?

amit te mondtál viszont messze van ettől, az egy véglet

van különbség ha valakit tényleg csak a pénz érdekel, a luxus, vagy csak szeretne biztonságban élni

2011. máj. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!