Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek az idegesito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek az idegesito, ha egy lany mindig rair a fiura? Es folyton ő beszel vagyis leginkabb?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

nem az!

bárcsak több ilen lány lenne...

2013. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha locsog hülyeségeket, az gáz, de amúgy értékelendő a kezdeményező szándéka.
2013. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít, bár attól függ, miről beszél, ha ilyen semmitmondó dolgokról, akkor igen.
2013. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez fiútól függ, nem zárkózott, azért is lehet így, bár Te érzékeled, hogy milyen N
2013. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A lányoknál alapbeállítás, hogy folyton be nem áll a szájuk. Meg kell tanulni szeretni ezt bennük :)

Persze ha folyamatosan üres fecsegés, amit mondanak, akkor diszkréten megkérdezheted, nem akarja-e inkább elmondani a barátnőjének ;)

2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Számomra nem zavaró pláne ha be jön a csaj.
2013. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én unom mikor tele van hülyeséggel amit mond és egyáltalán nem érdekel engem
2013. máj. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Haat tobbnyire a "legkozosebb":D (ha lehet igy mondani) temarol szoktam beszelni nagyon sokat:D
2013. máj. 30. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 5 percenként keres és elvárja,hogy a nap minden percében beszámoljak neki,akkor igen idegesítő.Volt szerencsém tapadós lányhoz,akire egyáltalán nem voltam kíváncsi.Elég hamar sikerült elérnie,hogy az agyvérzés kerülgessen,pedig türelmes ember vagyok.
2013. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha idegesíted, akkor valahogy csak lerázna, nem gondolod? :)
2013. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!