Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbik, Ti is hajlamosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbik, Ti is hajlamosak vagytok leginkább hetero nőkbe beleszeretni?

Figyelt kérdés
Lehetne alkalmam leszbikkel vagy biszexekkel lenni, de aki nekem kell, az mindig hetero. Én rontok el valamit, vagy ez normális? Eddig is egy hetero barátnőm tetszett, most meg úgy igazán megkedveltem egy másikat, de így nem tudok mással lenni, ha az a más valaki érzi, hogy nem ő kell igazán... Ez mindig így megy??

2013. ápr. 21. 12:52
1 2
 1/13 anonim válasza:

Basszus kategória!!! Légyszíves!


De h már írtam...

Mivel külsőre semmiben nem különböznek ezért elég nehéz megállapítani, hogy hetero és ki nem. Ebből jön, hogy megesik az ilyen.

2013. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szívás
2013. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Boccs.

Nem kívülről tetszenek, hanem beléjük szeretek, ha megismerem őket, pedig tudom, hogy nem leszbikusok.

2013. ápr. 21. 13:49
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szeresd meg a férfiakat. jobbat nem tudok mondani.
2013. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én eddig egyszer szerettem bele egy hetero oszt.társamba. Talán az segített "elfelejtenem" őt, hogy olyan családban nevelkedett, ahol erősen elítélik a homoszexualitást. Így ő is állandóan ha ez feljött témaként, kifejezte nem tetszését. (Nem durván, de határozott volt.)

Rajta kívül kettő vagy három lányba voltam még szerelmes, mindegyik leszbikus volt. Aki most tetszik, ő is az.

Szerintem ezt nem igazán lehet irányítani, emberfüggő, hogy ki kibe szeret bele.

2013. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát szia:DDD igen, sajna:DD
2013. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mindig a heteró lányok tetszenek meg...én mondjuk nőies vagyok, és a nőies lányok tetszenek meg, és mindig pofára esek...17/L
2013. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
dettó...
2013. ápr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos :(((
2013. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sajnos, de nálam az a gond, hogy messze lakok a nagyvárostól így nehéz találkozni akárkivel is akivel hosszútávra is lehet tervezni :S
2013. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!