Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit tegyek? Szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Szerencsétlen helyzet. :/ (többi lent)

Figyelt kérdés
2 srác tetszik(a tetszésnél már több..)ők jóba vannak egymással szinte legjobb haverok.és elkezdett mind2 a legjobb barátnőmmel flörtölni.ez után már féltem elmondani a legjobb barátnőmnek hogy mit érzek...elkezdtünk 4-5-be járkálni én,a barátnőm,a 2 srác,meg a haverja.én általába meg se szólaltam csak néztem ahogy elvannak..:/ vagy röhögtem a vicceiken.úgy gondoltam egy felesleges 4/5-ik vagyok.az után már egy másik nagyon jó barátnőm is velünk jött.gondoltam míg elvannak és se leszek egyedül.:)de ehelyett mind2 barátnőm párra talált.hát igen kicsit féltékeny vagyok most,de örülök is neki hogy boldogak.de kicsit rossz érzés hogy 2 barátnőt és 2 fiút is elveszettem...ilyenkor mit tegyek?

2012. okt. 6. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj de jó volt ilyen fiatalnak lenni, még ha tele is van szenvedéssel...


Járj el sportolni, társaságba, ismerkedj meg új emberekkel, ne a meglévő négy barátod mellett kövülj meg. :)

2012. okt. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dehogyis van sok:D...de jó ötlet vhova elmegyek szerintem táncolni:)
2012. okt. 6. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
a két szék közé estél, szegényke :D
2012. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fel a fejjel, ennyit tudok mondani :)
2012. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!