Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet vagy kell kérdezni a barátunkat, hogy hogy áll a szőr kérdéssel odalent? Mármint, hogy leszedjük-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Most ez egy kicsit kusza lett. De érdekelne, hogy másoknál ez hogy zajlott. Nekem még az első alkalom lesz, de nem szeretnék beégni, ha esetleg kiderülne akkor, hogy neki így nem felel(ek) meg. Most így nagyon lesarkítva. Köszönöm előre is.

2013. máj. 30. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megszoktam kérdezni, hogy te.. így.. odalent mit szeretsz.. és akkor kapok rá értelmes választ is. :-) nincs ezzel baj.
2013. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeztem semmit, hanem leszedtem mindenhol és csak egy vékony csíkot hagytam a szemérem dombon anno. Ahogyan előtte is már, mióta szőrtelenítek odalent. Eddig ebbe a fazonba (illetve a csupaszba) még senki sem kötött bele, és én is így érzem magam komfortosabban.
2013. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meglehet! De a leszedést pl. csinálhatjátok együtt is. Előjátéknak nem rossz!
2013. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam kérdezni, de ha nem tenném, akkor is leszedem csupaszra. Nekem úgy tetszik és kész...
2013. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam tuti,hogy nem ezen állna,vagy bukna a dolog.

Szerintem,ha az ember szeret valakit,akkor nem érdekli,hogy milyen ott lent(persze,amíg nincs p*cse,az kizáró ok).

22/F

2013. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Az utolsó különösen tetszett. :)
2013. jún. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!