Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok "mindent megadnának" egy értelmes, normális srácért, de ha találkoznak egy ilyennel, akkor elhajtják/elzárkóznak előle/keresztülnéznek rajta/megalázzák?

Figyelt kérdés
Tele van az oldal a "Merre vannak a normális/értelmes pasik?"-tipusú kérdésekkel. De most őszintén-miért? Ha mindez igaz lenne, amit az oldalon olvasni, akkor a lányoknak azonnal be kellene zsonganiuk, ha ilyen férfiakkal találkoznak...ehhez képest általában teljesen érdektelenek és szemernyit sem tesznek azért, hogy a találkozásból valami több is legyen. Akkor meg minek feltenni ezeket a kérdéseket, ha "ők nincsenek is versenyben?"

2013. máj. 30. 22:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ma 22:09


De kidönti el hogy egy 10es skálán hanyas a srác...? Ez emberfüggö.


Van olyan lány ismerösöm aki nálam 10 ből 15 pont... és ugyanez a lány egy ismerösömnál a 3at se üti meg mert más az ízlésünk, ilyen egyszerű... És lehet hogy te egy tizes skálán hetes vagy... a szüleid szerint. Objektiv számot sohasem lehet összeszedni ilyen modon.

2013. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Elég sok rossz ajtó van akkor. be kellene nyilazni őket, hogy az emberek el ne tévedjenek.
2013. máj. 30. 22:22
 13/25 anonim ***** válasza:
én ugy vagyok vele hogy ha látok egy ajtot akkor benyitok rajta... De persze elötte kopogok. :)
2013. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez végülis természetes. :)
2013. máj. 30. 22:30
 15/25 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj!


A csajoknak "rendes/normális" pasi kell... Aki először meghódítja, mert megtehetné bármelyik csajjal, de neki pont az az egy kell, mert annyira különleges.

Ez szárazan és durván hangzik, de kb. erről van szó. Le kell hengereld a csajt akkor is, ha amúgy egy tündérmaci vagy.

Én a barátnőmmel így indítottam. Kezdtem egy rakás önbizalommal, világba sz*rással, egy kis flegmasággal, erre ráharapott, azóta pedig én vagyok a világ legcukibb embere, és imádjuk egymást.


Ne nyafogj! Ha adódik egy alkalom, akkor lépj!

Ha azt érzed, hogy egy csaj tetszik neked, akkor menj oda, és mondd meg, hogy mit váltott ki benned, de legyél önmagad!

Ha humoros vagy, akkor mondj valami humorosat. Ha komoly, akkor mondj valami érdekes témát, bár azért a humor általában nyerő.


És még egyszer: Ne nyafogj!

2013. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Shevy jól mondja! Ha van egy ajtó, bekopogsz, és megnézed, ki van bent. Ha nem őt keresed, elnézést kérsz, és megkérdezed, merre találod azt, aki neked kell.
2013. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mert az aranyos kedves értelmes srácok nem izgik túl kiszámíthatóak.Azonnal látod rajtuk ,hogy akarnak míg a bunkó srácok kiszámíthatatlanul viselkednek és nem mutatják ki ,hogy mit akarnak.
2013. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

22.33

Ez jó válasz volt! De azért nyafogásnak nem nevezném a kérdést.

Köszönöm a választ!

2013. máj. 30. 22:46
 19/25 A kérdező kommentje:

"míg a bunkó srácok kiszámíthatatlanul viselkednek és nem mutatják ki ,hogy mit akarnak."


Gondolom, főként megdugni a lányt.

2013. máj. 30. 22:47
 20/25 anonim ***** válasza:

1, nem kell mindenkinek rendes pasi, nem minden nő ugyanazt akarja

2, aki azt mondja neki normális kell, az meg nem fogja elhajtani a rendeset.

3, a legtöbb nő viszont szerintem egyetért abban, hogy férfi kell neki, nem vinnyogó kisfiú.

2013. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!