Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok idősebb pasival/férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok idősebb pasival/férfival (kort is) vagy inkább fiatal pasival jobb a csók? Korotokat is légyszi

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kor függő! 28/N
2013. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első, ha nem korfüggő, akkor smárolj velem. Azonnal. F26
2013. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fiatalabb, hidd el, N
2013. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Szerintem pedig nem kor függő. Mivel egyszer bekavarodtam egy részeg tinibuliba (20 éves voltam) és egy 14 éves kissrác, simán rám nyomult, hogy csak pislogtam. És bevallom, életem egyik legjobb csókja volt. (Persze utána elbújdostam szégyenemben.) Ugyanakkor nemrég egy nálam 10 évvel idősebb férfival csókolóztam, és olyan igazi "emelkedik a láb a levegőbe" érzésem volt... Szóval az, hogy kivel jobb a csók, szerintem nem függ az illető korától...
2013. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem ezen múlik. életem egyik legjobb csókélményét 16 évesen éltem át, a fiú asszem 17 volt. kíváncsi lennék, most milyen lenne vele, de ez nagyon megmaradt. a másik egy akkor 26 éves hapsi volt, hááát, neki se mondanék nemet most! :D

35 éves volt a legidősebb férfi, akivel dolgom volt, még őt se mondom "idősebbnek". jó volt vele, de a fenti 2 csóktól igencsak elmaradt.

egy 50 éves már tényleg koros, de olyan meg nem kéne 25 évesen.

2013. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal, akit szeretsz.
2015. dec. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!