Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is alfahím?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék én is alfahím?

Figyelt kérdés

Nem fogok siránkozni, hogy a bunkó, nagyképű, "rosszfiú", csajokat semmibe vevő palik kapják meg mindig a jó nőket, bezzeg a kedves értelmes jófiú sohasem.

Tudom, hogy ez így van, emiatt nem azon szeretnék változtatni, hogy jófiúként hogyan boldoguljak, hanem azon, hogyan állhassak be az alfahímek sorába.

Mik a teendőim? Hogyan viselkedjek? Egy két dolgot tudok persze az előbb le is írtam, de persze azért írtam ki a kérdést mert nem igazán tudom, mi járhat egy ilyen alfa fejében. 19/f


2013. máj. 30. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy alfa fejében gyakran saját maga jár. :)

Ez egy problémás énkép, de sok csajnak bejön. :D


Ahhoz, hogy tetsszél a csajoknak elég csak annyi, hogy leszarod, milyen kritikákkal illetnek. Nem veszed komolyan, nem érzed azt, hogy ettől egy senki vagy. Ha nem tetszel, hát nem tetszel. Lehet, hogy pont olyan csaj mondja rád, akinek hónapok vagy évek óta nem volt pasija, mert nem kell senkinek.

2013. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan mintha azt kérdeznéd, hogyan legyél buddhista, vagy hogyan legyél gazdag, vagy hogyan legyen 25 centis néger f#szod..ez nem így megy, hogy unom a jókisfiús style-t és alfává varázsolom magam..magadra erőltethetsz egy karaktert, de előbb utóbb vulkánként kibuggyan az eredeti személyiséged.
2013. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ponthogy nem a felsoroltaktól lesz egy pasi alfahím, tévedésben vagy.
2013. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
cyan akkor légyszíves írd le ha már válaszra méltattál akkor ne feleslegesen tedd...
2013. máj. 30. 23:14
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Először tököt növesztesz és nem GYIK-en panaszkodol. Ekkor talán férfi leszel, ha akarsz innen elmehetsz alfahím irányba...

19/L

2013. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gumiszörpöt kell innod, és akkor bármire képes lehetsz, barátom! De siessél mert a trollok is arra vadásznak ám.
2013. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Alfahím a falkában élő állatok között van.

Felejtsd már el az ilyen ostoba közhelyeket!

Legyél őszinte, nyílt, és kedves! Ne játsz szerepet!

2013. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7-esre ne hallgass, ilyenkor kerülsz rögtön a barátzónába, mert kedves vagy, meg jófej, de mégsem FÉRFI.
2013. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

attól mert valaki kedves még lehet FÉRFI

19/L

2013. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Világért sem állnék be a sorba, de aki kedves, az egyből papucsnak lesz titulálva, kivéve ha valami oltári de jóképű gyerek aki az adott csajnak teljesen bejön, és el van tőle varázsolva...



Vegyük példának, jófej, kedves vagyok egy csajjal, meglát az utcán, ráköszönök, kérdezem hogy mivan, és elkezdi rámzúdítani a problémáit, hogy ez ilyen szar, az olyan szar, így szar kedve van meg úgy, szar az élet, amit én pont leszarok... (Igen megtörtént eset)


Másik csaj, nem vagyok vele kedves, inkább semleges/folyton szivatom, viccelek vele, stb, tökre rám van állva, érzem hogy bejövök neki, ráadásul ő maga mondta hogy amikor először látott egy beképzelt pö.csnek gondolt, és egy ideig nem is bírt...


Igen nem kitaláció, hanem tapasztalat, mégegyszer mondom...


18F

2013. máj. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!