Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék képes lealanta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék képes lealantasodni olyan szintre, hogy diszkókban, koncerteken csajozzak orrba szájba?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm, ismeretségi körömben egy jelölt sincs. Kezd már elegem lenni abból, hogy mennyire szar ez a világ. Nappal megy az üres semmitmondás, zárkózottság ami persze önzéssel, unalommal van leplezve, azt hiszi sok csaj/nő, hogy csak éjszaka lehet igazán az. Pedig ez marhaság, sőt akik így gondolkodnak éjszaka túlzásba viszik a "női ösztönöket", állati szintre alacsonyodnak le. Összességében nem gond, mert legalább őszinték. De én valamiért nem vagyok képes ilyen "nőkkel" kikezdeni. Pedig vonzódom hozzájuk, áll a kolbász azzal gond nincs. De elhánynám magamat helyettük is, amiket művelnek.


Szóval megbsznék egy két jó csajt már lassan mert beleőrülök a kannoságomba így szűzen, de az intelligenciám, empátiám, félelmeim nem engedik.18/F



#kanosvagyokbazdmeg
2013. máj. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
minek válogatsz, ha szexelni akarsz? hisz az csak szex
2013. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Macskák.

Nem feltétlenül alantas dolog ez, akik ott vannak vevő az érzelemmentes szexre, lényegébe nekik teszel szívességet. Csak játszd el az üresfejű faszagyereket, a sőt habcsókagyú már ragadni is fog rád, azt a vécében majd levezetheted a gerjedelmeidet.

Ha komoly kapcsolatot szeretnél, javaslom ne egy révbarlangban keresgélj.

2013. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nna már te is kezded?

Csak aztán ne csodálkozz, ha egy buliban felszedsz egy csajt, esetleg belészeretsz, aztán otthagy, mert másnak több a pénze/ férfiasabb, vagy mittudomén... lányként se értem....

de ha te ettől jobban érzed magad, akkor csak hajrá, de nagy a valószínűsége, hogy csalódni fogsz...erre azért készülj fel

2013. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor merre keresgéljek? Mindenütt ugyanaz van, de mint írtam ez csak a felszín, este mutatkozik meg az állati ösztön csak. tehát nappal is bárhova megyek, az igazán jó nők ribancok csak féltik az egójukat
2013. máj. 13. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát majd lesz, ha nem ilyenekre vágysz , akkor ne ott keresgélj.Szerintem vannak más helyek is.
2013. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mint például?
2013. máj. 13. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl. munkahely, persze az is ismeretségi kör, de ott legalább jobban ismered mint látatlanban. De bármikor lehet és bárhol. Amikor az ember erőlködik, akkor nehezebb, amikor nem számít rá, akkor meg egyszer csak ott van.

Ez a világ annak is szar, akinek van nője.

2013. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!